Menu Region

Nielegalnie przewoził ludzi przez polsko - ukraińską granicę

Nielegalnie przewoził ludzi przez polsko - ukraińską granicę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Nowiny

Norbert Ziętal, BiOSG

2Komentarze Prześlij Drukuj
Strażnicy graniczni ujawnili, że Ukrainiec nielegalnie przewoził pasażerów na trasie Przemyśl - Lwów. Strażnicy graniczni ujawnili, że Ukrainiec nielegalnie przewoził pasażerów na trasie Przemyśl - Lwów.

Strażnicy graniczni ujawnili, że Ukrainiec nielegalnie przewoził pasażerów na trasie Przemyśl - Lwów. (© Norbert Ziętal)

Podczas kontroli legalności zatrudnienia, strażnicy graniczni z Medyki ujawnili, że 45-letni Ukrainiec nielegalnie przewozi pasażerów na trasie Przemyśl - Lwów.
- Mężczyzna „nagabywał” na peronie kolejowym podróżnych, którzy przyjeżdżali do Przemyśla pociągiem relacji Szczecin - Przemyśl. Proponował im przewóz na Ukrainę. Z góry ustalał opłatę na wysokość 35 zł od osoby, którą pobierał bezpośrednio po wejściu do pojazdu, czyli 7-osobowego Forda Galaxy, lub w drodze do przejścia granicznego - informuje st. chor. SG Anna Michalska z referatu prasowego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Ukrainiec przyznał się strażnikom granicznym, że regularnie od pół roku trudni się tym procederem. Mężczyzna nie posiadał żadnych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej, nie dokonał jej zgłoszenia do Krajowego Rejestru Sądowego i nie posiadał numerów NIP i REGON.

Ukrainiec otrzymał decyzję o zobowiązaniu do powrotu z równoczesnym zakazem wjazdu na teren Polski i krajów Schengen przez okres 3 lat.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

PrzeMYŚL LFUW

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

LWUF PRZEMYŚL.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Skoro wywoził z 3RP swoich ziomali

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Stephan (gość)  •

to dałbym mu spokój. Gorzej gdyby przywoził ich do 3RP. Ktoś musi z 3RP wywieź ten milion upaińców.

odpowiedzi (0)

skomentuj