Gwardia Koszalin - Gryf Polanów 2:1 [wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin ograli w meczu sparingowym występującego w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, Gryfa Polanów 2:1.

Gwardziści objęli prowadzenie po dwudziestu minutach gry. Wówczas znakomitym podaniem z głębi pola popisał się Daniel Wojciechowski, a mocne dogranie Daniela Wólkiewicza na gola zamienił wracający po kontuzji, Przemysław Brzeziański.

W pierwszych minutach po zmianie stron koszaliński zespół stworzył sobie kilka okazji do zdobycia bramki, lecz nie zdołali ich wykorzystać Przemysław Brzeziański i Fabian Słowiński. Z czasem w grę trzecioligowców wkradło się sporo niedokładności. Po jednej ze strat znakomite podanie otrzymał Adrian Wrona i pewnie pokonał Patryka Wójcika. Tuż przed końcowym gwizdkiem drugiego gola dla Gwardii zdobył nieobecny w ostatnich sparingach, Mateusz Kołodziejski.

Gwardia Koszalin - Gryf Polanów 2:1 (1:0)