Menu Region

Kajetan Poznański ma wystawioną tzw. czerwoną notę Interpolu...

Kajetan Poznański ma wystawioną tzw. czerwoną notę Interpolu [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Magdalena Nałęcz AIP

1Komentarz Prześlij Drukuj
Kajetan Poznański ma wystawioną tzw. czerwoną notę Interpolu [VIDEO] Kajetan Poznański ma wystawioną tzw. czerwoną notę Interpolu [VIDEO]
Oskarżony o brutalne morderstwo kobiety Kajetan Poznański ma wystawioną tzw. czerwoną notę Interpolu, która informuje 190 krajów o tym, że poszukiwany jest bardzo niebezpiecznym przestępcą.

TVN24/x-news


Czerwona nota Interpolu, która została wystawiona Kajetanowi Poznańskiemu w związku z podejrzeniem, że popełnił brutalne morderstwo na kobiecie, ułatwia również ewentualne procedury związane z zatrzymaniem go i przekazaniem do Polski. Wcześniej za Poznańskim wystawiono Europejski Nakaz Aresztowania, w związku ze sprawą przesłuchano kilkanaście osób.

PODEJRZANY O MORDERSTWO KAJETAN POZNAŃSKI POSZUKIWANY NA MSZY U DOMINIKANÓW


Mężczyzna spotkał się z kobietą na korepetycje z języka włoskiego. Następnie miał ją zabić, ciało poćwiartować i przewieźć jej zwłoki do swojego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Odkryto je dopiero po ugaszeniu pożaru, do którego została wezwana nieświadoma wagi sprawy straż pożarna; mężczyzna wywołał go prawdopodobnie, by zatrzeć ślady zbrodni.

KASIA Z RADOMIA OFIARĄ MAKABRYCZNEJ ZBRODNI W WARSZAWIE. MORDERCA Z EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA


- To był niewielki pożar i duże zadymienie. W środku była jedna zmarła osoba - powiedział w rozmowie z TVN24 Michał Konopka z biura prasowego straży pożarnej. Podpalenie mogło zostać wywołane w celu zatarcia śladów.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Zbrodnia

+5 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

abcd (gość)  •

Wyszukaj w sieci:

"Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"

odpowiedzi (0)

skomentuj