Menu Region

Korwin-Mikke o programie "Rodzina 500+": Politycy zrujnują...

Korwin-Mikke o programie "Rodzina 500+": Politycy zrujnują Polskę, byle tylko dorwać się do żłoba

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

5Komentarzy Prześlij Drukuj
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie europoseł Janusz Korwin-Mikke odniósł się do propozycji dotyczących programu Rodzina 500 plus. Partie polityczne prześcigają się w pomysłach. PO proponuje, żeby 500 zł przysługiwało na każde dziecko, Nowoczesna jest za tym, by pieniądze wypłacać także samotnym matkom, a PSL forsuje wprowadzenie zasady „złotówka za złotówkę” w odniesieniu do zakładanych progów dochodowych rodzin.
1/2

Janusz Korwin-Mikke

(© materiały prasowe)

- Za ścianą, obok na sali sejmowej, oglądać możemy spektakl demagogii. Partie, które wcześniej oskarżały PiS o to, że chce zrujnować budżet, teraz kiedy zobaczyły, że ludzie chcą dostać te 500 złotych, zaczęły prześcigać się w propozycjach. „Dajmy wszystkim 500 zł!”, a jeśli nie, to dajmy chociaż 250zł, samotnym matkom, imigrantom. Chcą rozdawać wszystkim - powiedział Korwin-Mikke.- Jest to takie wariactwo, że ludzie szukają jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia. Kolega Przemysław Wipler powiedział, że jedyne, co może to wyjaśnić to fakt, że wiadomo, że PiS nas tym projektem zrujnuje. Inne partie chcą więc, żeby jeszcze szybciej zrujnowali nasz budżet, żeby móc szybciej obalić PiS i dorwać się do władzy. To jedyne, co może racjonalnie wyjaśnić tego typu zachowanie - dodał.

.NOWOCZESNA KRYTYKUJE PROGRAMY RODZINNE PIS I PO


- Tak wygląda demokracja. Żeruje się na ludzkiej chęci, by dostać 500 zł. Obywatele nie zdają sobie sprawy, że żeby dostać 500 złotych, rząd musi najpierw odebrać im 700 złotych w podatkach(…). Trzeba okłamać ludzi, oszukać, byle tylko utrzymać się przy władzy. Posłowie na tamtej sali żerują na biednych ludziach. Oskarżam ich o to, że zrujnują Polskę, byle tylko dorwać się do żłoba - podkreślił poseł.
5

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

PIS już odbija to co chce dać

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gabriel (gość)  •

To 500,- + to zakłamanie i Pan Korwin ma rację. Już obecnie widać to na cenach w dużych sklepach. Mogę podać kilkadziesiąt przykładów.

odpowiedzi (0)

skomentuj

BOGAcki LIBER BURSZUJ

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

BIDOTY NIE WIDZI BO PATOLOGICZNO JAK ELITA =wyKLuczyni NIEWIDZIALNI PO LIBER EUtaniAZJI SZKARA DNYCH PODŁYCH JELIT HRABIJUF I PRaŁTUF I SSRAMATUF EKSELENCJI AF.

odpowiedzi (0)

skomentuj

„... byle tylko dorwać się do żłoba”

+4 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

par excellence, jedyne co jest wprost od JKM wyjątkowo trafnym! (gość)  •

I właśnie JKM polował na ten żłób całe życie. Jednak ma pecha, bo w Polsce nie ma aż tyluż leming, ażeby JKM wybrać na swojego naczelnego leminga.
Eleganta w nieodłącznej muszce widziałam w niemieckiej telewizji. Przybyli do jego klitki w Brukseli z karnawału wraz z karnawalskim pytaniem. Facet pomyślał iż są z poważnej telewizji, bo mieli na mikro logo ZDF. I co zgadza się bo są z ZDF, ale są to niem. komicy. JKM tak się naprodukował w dziwnym angielskim, że wyszedł jak błazen, a komicy nie za bardzo wiedzieli jak ten pasztet elegancko przetłumaczyć. Dzisiaj JKM na czyje z kolei zlecenie jest ich medialnym asekurantem?
Jeżeli jest taka masa, 500+ poprawiających i komentujących, świadczy o niczym innym, jak tylko o genialności Prezesa.
I owszem, Prezes czarne palto i czapeczkę nosi, ale muszki i fosforyzujących pulowerków nie zakłada.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Otóż

+7 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

spokojny  •

Otóż Pan Europoseł Janusz Korwin-Mikke ma rację. Kropka.
Mam tu zaufanie do Jego ścisłego umysłu matematyczno-fizycznego
i jego konkretnych wyliczeń.

skomentuj

Otóż, jakie otóż?

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

niespokojna (gość)  •

Otóż używa się po wcześniejszym uzasadnieniu. Jeżeli nic wcześniej nie napisałeś, to "oto" do czego ma się odnosić? Że ładnie brzmi? Azaliż brzmi jeszcze ładniej i dostojniej, przerzuć się na azaliż.

odpowiedzi (0)

skomentuj