Menu Region

Kajetan Poznański wciąż jest poszukiwany. Sąd wydał...

Kajetan Poznański wciąż jest poszukiwany. Sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Tomasz Plaskota (AIP)

Prześlij Drukuj
Kajetan Poznański Kajetan Poznański

Kajetan Poznański (© Fot. materiały policji)

Kajetan Poznański, podejrzewany o makabryczne morderstwo na warszawskim Żoliborzu, wciąż jest poszukiwany listem gończym. W poniedziałek sąd wydał Europejski Nakaz Aresztowania mężczyzny.
Sąd podjął taką decyzję na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Decyzja jest uzasadniona tym, że oskarżony może przebywać na terenie któregoś z państw członkowskich Unii Europejskiej - poinformowała rzecznik prasowy ds. Karnych w Sądzie Okręgowym w Warszawie sędzia Ewa Leszczyńska-Furtak.

CZYTAJ TEŻ "RODZICE KUPILI KASI MIESZKANIE, MIELI JĄ ODWIEDZAĆ PO PRZEJŚCIU NA EMERYTURĘ". KIM BYŁA OFIARA KAJETANA POZNAŃSKIEGO


W poniedziałek przed południem rzecznik prokuratury okręgowej Przemysław Nowak poinformował, że nie ma wiarygodnych informacji, aby poszukiwany opuścił Polskę.
Była to reakcja prokuratury na medialne doniesienia, że Kajetan Poznański, poszukiwany od piątku listem gończym za brutalne zabójstwo 30-letniej Katarzyny J., zjawił się na lotnisku w Modlinie i pobrał z bankomatu większą ilość gotówki.

Kajetan Poznański celowo myli tropy? Eksperci analizują zbrodnię

Źródło: TVN24/x-news


Prokuratura zmieniła zdanie w poniedziałek po południu, ponieważ około południa otrzymała od policji informacje, które wskazują, że poszukiwany może przebywać na terenie Unii Europejskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ | MAKABRYCZNE MORDERSTWO NA WARSZAWSKIM ŻOLIBORZU. ZNAMY SZCZEGÓŁY SPRAWY


- Ta informacja pozwoliła nam na wystąpienie do Sądu Okręgowego w Warszawie o wydanie europejskiego nakazu aresztowania - powiedział TVN24 rzecznik prokuratury okręgowej.

CZYTAJ TEŻ | ZODIAK W WARSZAWIE. CZY W STOLICY POLSKI GRASUJE SERYJNY MORDERCA? 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się