Nieudany powrót PSPS Chemika Police

Sebastian Szczytkowski
PSPS Chemik Police wrócił bez punktów z Węgrowa
PSPS Chemik Police wrócił bez punktów z Węgrowa Andrzej Szkocki
Siatkarki PSPS Chemika Police przegrały 1:3 z Nike Węgrów. To już trzecia porażka zespołu w 2016 roku.

Bilans PSPS Chemika Police po przerwie świątecznej to jedno zwycięstwo i trzy porażki. Ta jedyna wiktoria została odniesiona dwa tygodnie temu z KS Murowana Goślina, ale po pauzie drużyna nie poszła za ciosem.

Policzanki pokonały Nike Węgrów tylko w trzecim secie w stosunku 25:22. W pozostałych partiach nie zdołały przejść granicy 20 punktów.

Fakt, że Nike jest w dolnej połowie tabeli, nie świadczy dobrze o formie PSPS Chemika i nie jest dobrym sygnałem przed pojedynkiem z ŁKS Łódź, do którego dojdzie za tydzień w Policach. Drużyna Mariusza Bujka jest na 6. miejscu w tabeli.

Nike Węgrów - PSPS Chemik Police 3:1 (25:18, 25:15, 22:25, 25:18)