Menu Region

Włosi protestowali przeciwko legalizacji małżeństw...

Włosi protestowali przeciwko legalizacji małżeństw homoseksualnych [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

RUPTLY/x-news

2Komentarze Prześlij Drukuj
Włosi protestowali przeciwko legalizacji małżeństw homoseksualnych [VIDEO] Włosi protestowali przeciwko legalizacji małżeństw homoseksualnych [VIDEO]

(© RUPTLY/x-news)

Setki tysięcy Włochów zgromadziło się w Circus Maximus w Rzymie, by zaprotestować przeciwko propozycji legalizacji małżeństw homoseksualnych, która w przyszłym tygodniu ma być dyskutowana we włoskim Senacie.

RUPTLY/x-news


Marsz zorganizowano pod hasłem "Dzień Rodziny". W projekcie ustawy znalazł się także zapis o możliwości adopcji dzieci przez małżeństwa homoseksualne.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

homo

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

Nie ma zadnej watpliwosci, ze zwiazki malzenskie homoseksualistow to najgorszy sposob na nieprawidlowy rozwoj mlodego pokolenia. Kraje w ktorych popelnino blad i pozwolono na znaczna degradacje spolecznego zycia , zezwalajac na wszelkie formy seksualnego wspolzycia ,placa za ten blad wielka degradacja zycia spolecznej moralnosci.Obserwuje sie powszechne rozbicie malzenstw i rodziny .Wystepuje brak wlasciwych wzorcow w zyciu spolecznym jak i narodowym.Szlak rozwiazania form prawidlowego wspolzycia seksualnego to szlak staczania sie w nie normalnosc. NIGDY NIE DOPUSCIC DO MALZENSTW HOMOSEKSUALNYCH.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Popieram!

+1 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

abcd (gość)  •

Protestuję przeciwko propozycji legalizacji małżeństw homoseksualnych razem z Włochami! Wyszukaj w sieci: "Pederaści i lesbijki – cud uzdrowienia"

odpowiedzi (0)

skomentuj