Menu Region

Lech Poznań: Będzie jeszcze jeden transfer?

Lech Poznań: Będzie jeszcze jeden transfer?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

KM, lechpoznan.pl

1Komentarz Prześlij Drukuj
Piotr Rutkowski nie chce zdradzić szczegółów, ale możliwy jest jeszcze jeden transfer do Lecha Piotr Rutkowski nie chce zdradzić szczegółów, ale możliwy jest jeszcze jeden transfer do Lecha

Piotr Rutkowski nie chce zdradzić szczegółów, ale możliwy jest jeszcze jeden transfer do Lecha (© Grzegorz Dembinski/Polskapresse)

- Priorytetem na to okienko transferowe był napastnik, ale liczymy, że jeszcze jeden zawodnik dołączy do naszej drużyny – mówi Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań.
Na pierwsze zgrupowanie w okresie przygotowawczym Kolejorz pojechał z tylko jednym napastnikiem – Dawidem Kownackim. Ze swoją nową drużyną już w czwartek trenować będzie Nicki Nielsen, który w środę podpisał 2,5-letnią umowę z klubem ze stolicy Wielkopolski. Oprócz Duńczyka, skład uzupełnił jeszcze Hiszpan Sisi. Czy to koniec transferów w tym okienku transferowym?

Zobacz też: Nicki Nielsen oficjalnie piłkarzem Lecha

- Priorytetem na to okienko transferowe był napastnik, ale liczymy, że jeszcze jeden zawodnik dołączy do naszej drużyny – mówi na antenie Lech TV Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań.
– Nie jest to jednak tak ważne, jak ściągnięcie napastnika, bez którego nie moglibyśmy sobie wyobrazić rozpoczęcia rozgrywek. Prawdopodobne jest, że w ciągu tygodnia, dwóch dotrze do nas kolejny piłkarz. Na jaką pozycję? Zapomniałem – dodaje z uśmiechem.1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

no przecież wiadomo

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

uncool_ben (gość)  •

chodzi o lewego obrońcę... albo Raitala, albo Sadlok (wolałbym Sadloka)

odpowiedzi (0)

skomentuj