Menu Region

98. rocznica urodzin Nicolae Ceausescu. „Wychowywał nas...

98. rocznica urodzin Nicolae Ceausescu. „Wychowywał nas żelazną ręką, jak prawdziwy ojciec" [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

RUPTLY/x-news

1Komentarz Prześlij Drukuj
98. rocznica urodzin Nicolae Ceausescu. „Wychowywał nas żelazną ręką, jak prawdziwy ojciec" [VIDEO] 98. rocznica urodzin Nicolae Ceausescu. „Wychowywał nas żelazną ręką, jak prawdziwy ojciec" [VIDEO]

(© RUPTLY/x-news)

Kilkudziesięciu byłych członków Rumuńskiej Partii Komunistycznej z rodzinami zebrało się przy grobie Nicolae Ceausescu i jego żony Eleny na cmentarzu Ghencea w Bukareszcie. Złożyli kwiaty i zapalili znicze w 98. rocznicę urodzin byłego przywódcy Rumunii.

RUPTLY/x-news


- On był naszym ojcem. Wychowywałem się w sierocińcu w Targu Jiu. Od drugiego miesiąca życia. On wychował nas "żelazną ręką". Jak prawdziwy ojciec - mówi jeden ze zwolenników obalonego dyktatora.

Nicolae Ceausescu był przywódcą Rumunii w latach 1967- 89. W wyniku rewolucji w 1989 r.  został obalony i wraz z żoną stracony poprzez rozstrzelanie.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Durnych nie sieją.

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

karol (gość)  •

Cóż komentować...w Rumunii niektórzy tęsknią za Caucescu,w Rosji za Stalinem,w Polsce zatęsknili za Kaczyńskim i Macierewiczem,takie jest życie bo społeczeństwo nie składa się tylko z NORMALNYCH ale i ok.25% idiotów!

odpowiedzi (0)

skomentuj