Menu Region

Matka w Żorach dostała zarzut dzieciobójstwa! Zwłoki...

Matka w Żorach dostała zarzut dzieciobójstwa! Zwłoki noworodka zakopano rok temu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

A. Król, J. Bombor, K. Śleziona

4Komentarze Prześlij Drukuj
Matka w Żorach dostała zarzut dzieciobójstwa! Zwłoki noworodka zakopano rok temu - dowiedział się Dziennik Zachodni. Do zabójstwa miało dojść w styczniu ubiegłego roku, zwłoki zostały zakopane na działce przy ulicy Karłowicza. Dzisiaj odkopali je policjanci - po informacji zdobytej od żorskich urzędników.
1/13

Matka w Żorach dostała zarzut dzieciobójstwa! Zwłoki noworodka zakopano rok temu!

(© KMP Żory)

Matka w Żorach dostała zarzut dzieciobójstwa! Zwłoki noworodka zakopano rok temu - dowiedział się Dziennik ZachodniAKTUALIZACJA, czwartek, godz. 16

Dziś o godzinie 15 Sąd Rejonowy w Żorach zastosował wobec Iwony J. matki z Żor, która dostala zarzut dzieciobójstwa, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Jak udało nam się też dowiedzieć, Iwona J.
ma bogatą przeszłość kryminalną. - W toku jest prowadzonych szereg postępowań w sprawie przestępstw, których miała się dopuścić. Kobieta ma na koncie różne przestępstwa m.in.: przeciwko mieniu, wyłudzenia, fałszerstwa, podrabianie dokumentów a także rozboju. Nie była jednak wcześniej karana - mówi nam prokurator Leszek Urbańczyk z ŻorAKTUALIZACJA, czwartek godz. 9.30

Jak udało nam się ustalić Iwona J. urodziła żywego chłopczyka 27 stycznia 2015 roku. Urodziła w mieszkaniu w centrum Żor, przy ul. Handlowej. To był niespodziewany poród. Krótko po porodzie miała doprowadzić do śmierci dziecka. - Od pracowników socjalnych dostaliśmy informację o tym, że kobieta była w ciąży w ubiegłym roku. A dziecka nie ma - mówi Kamila Siedlarz z żorskiej policji. Kryminalni z Żor rozpoczęli poszukiwania. Dziecko odkryto w kompleksie leśnym, zakopane pod jednym z drzew w dzielnicy Rogoźna.

Jak się okazuje, Iwona J. ma już jedno dziecko. - Jej 3 letnie dziecko umieszczone jest w rodzinie zastępczej - mówi Leszek Urbańczyk, prokurator z Żor.

Dziś Iwona J., matka z Żor, która dostała zarzut dzieciobójstwa zostanie tymczasowo aresztowana.

AKTUALIZACJA czwartek godz. 9

Dopiero dziś rano (czwartek 21 stycznia) żorska policja wystosowała oficjalny komunikat w sprawie matki w Żorach, która dostała zarzut dzieciobójstwa.

- Do zatrzymania mieszkanki Żor doszło we wtorek, niebawem po tym jak policjanci zostali powiadomieni przez pracowników socjalnych o sytuacji życiowej kobiety. W tym samym czasie operacyjni intensywnie pracowali nad ustaleniem co stało się z dzieckiem, które miało narodzić się na początku ubiegłego roku. Ich nieustępliwość i upór w działaniu pozowliły wkrótce udowodnić 29-latce dzieciobójstwo, do którego przyznała się podczas przesłuchania w komendzie - informuje Kamila Siedlarz, rzecznik żorskiej policji.


1 3 »
4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Zory

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sikorski (gość)  •

Każdy wie juz o kogo chodzi . Jak mogła to zrobic.

odpowiedzi (0)

skomentuj

masakra

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ola (gość)  •

Jak ona mogla zrobic takie cos i z tym zyc!

skomentuj

zyla

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

barto (gość)  •

zyla i nawet usmiechniete zdjecia na fb wrzucala..........a co tam sie przejmowac nowordokiem zakopanym w lesie bedzie

odpowiedzi (0)

skomentuj

ścierwo

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Joalojz (gość)  •

jak takie ścierwo nazywacie "matką " !

odpowiedzi (0)

skomentuj