Menu Region

Bobo Kaczmarek - ja jestem szparka, ja sekretarka

Bobo Kaczmarek - ja jestem szparka, ja sekretarka

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Paweł Drazba

Prześlij Drukuj
Z początkiem rundy rewanżowej ekstraklasy w Polonii Warszawa zaczęły się wiosenne porządki. Właściciel, a zarazem prezes klubu Józef Wojciechowski, zwolnił cały pion administracyjny.
Z pracą pożegnali się m.in. były piłkarz i kierownik drużyny Stanisław Mróz, a także Beata Malinowska nazywana przez piłkarzy panią prezesową. - Dziwię się, że ci ludzie zostali zwolnieni tak późno. Byli całym złem tego klubu. Nie zrobili nic, by w Polonii działo się lepiej - komentuje były piłkarz Polonii Radosław Gilewicz. W zwolnieniu pionu administracyjnego nie byłoby w sumie nic nadzwyczajnego. Kontrowersje wzbudzili jednak ich następcy. Nowymi pracownikami sekretariatu zostali bowiem były asystent Leo Beenhakkera, obecnie zaś skaut [szperacz na futbolowych boiskach - red.] Czarnych Koszul - Bogusław Kaczmarek, a także Michał Libich, który trzykrotnie doprowadził juniorów Polonii do mistrzostwa Polski i ostatnio trenował zespół Młodej Ekstraklasy.


- To już prawdziwy kabaret! Trenerzy muszą pracować w sekretariacie. Kompromitacja! - krótko mówi Gilewicz.- Żadną sekretarką nie jestem. To nieprawda. Może raz, w dodatku przez przypadek, odebrałem telefon. W sekretariacie pracuje Michał [Libich - red.]. Ja jestem skautem. Owoce mojej pracy wszyscy mogą oglądać wiosną na boiskach ekstraklasy. To ja chciałem w Polonii Adriana Mierzejewskiego, Łukasza Trałkę i Piotrka Dziewickiego. W moim projekcie był też Jarek Bieniuk, ale chciał za dużo pieniędzy - powiedział nam Bobo.

Kaczmarek podkreśla, że wykonuje w Czarnych Koszulach tak wielką pracę, że nie starczyłoby mu nawet czasu na żadną pracę za biurkiem. - Proszę zauważyć, że w takim Lechu Poznań jest dziewięciu skautów. W Polonii zaś działam praktycznie sam, bo Slot to prywatny doradca prezesa - mówi Bobo Kaczmarek.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się