Menu Region

Niemieckie MSW o atakach w Kolonii: Ewentualny udział...

Niemieckie MSW o atakach w Kolonii: Ewentualny udział uchodźców nie może być tematem tabu [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

DE RTL TV/x-news

49Komentarzy Prześlij Drukuj
Thomas de Maiziere Thomas de Maiziere

Thomas de Maiziere (© Sebastian Kahnert/AP Photo)

Niemiecki minister spraw wewnętrznych podczas konferencji prasowej odniósł się do sylwestrowych ataków seksualnych i rabunkowych na kobiety do których doszło w Kolonii. Thomas de Maiziere stwierdził, że nie ma na razie twardych dowodów przesądzających kto stoi za atakami, ale dodał, że są pewne poszlaki.

DE RTL TV/x-news


- Zachowanie sprawców było obrzydliwe i nie może być akceptowane. Ta ocena jest niezmienna, niezależnie od ich narodowości. To bardzo ważne - powiedział de Maiziere.


OSTRA KRYTYKA NIEMIECKIEJ POLICJI PO NAPAŚCIACH NA KOBIETY W KOLONII


Niemiecki minister spraw wewnętrznych dodał, że "ewentualny udział uchodźców w atakach nie może być tematem tabu".
W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, według policji "o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej", zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

NIEMCY: PROTESTY W KOLONII PO ATAKACH NA KOBIETY. "PANI MERKEL! GDZIE JESTEŚ? CO NA TO POWIESZ?"


Do tej pory zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, w tym dwóch gwałtów, złożyło 106 kobiet z Kolonii i 53 kobiety z Hamburga, gdzie miały miejsce podobne incydenty. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.
49

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

wielblady

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

marian (gość)  •

koran zabrania picia alkoholu,a ta dzicz pijana gwalci,okrada.europa wprowadzila konia trojanskiego.islamizacji STOP,niemcy sa juz stracone.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Brońmy demokracji w Niemczech

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

iso (gość)  •

"Protect your women not our democracy!" (Chrońcie swoje kobiety nie naszą demokrację!) - transparent o takiej treści wywiesili w hali w Berlinie polscy kibice siatkówki podczas meczu Niemcy - Polska.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Prawda o zalewie dziczy islamskiej: posłuchaj, przekaż dalej.

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

https://www.youtube.com/watch?v=Ru2wOZ8uC0k (gość)  •

Jak wiemy, ma miejsce całkowita blokada informacji. Z telewizji nie dowiemy się, jak wielkich szkód dokonał i nadal dokonuje Islam w Europie. To doprawdy oburzające, iż media, przez tyle lat trzymały i cały czas nakładają embargo informacyjne licząc, iż my, Polacy, nieświadomi zagrożeń, wpuścimy tą zarazę do siebie. Ten scenariusz można streścić krótko: "Trzymać Polaków w ignorancji i niewiedzy tak długo, jak to możliwe. Gdy już Islam zostanie wpuszczony, rozpocznie się propaganda i urabianie społeczeństwa. Wmówimy im, iż należy nieść pomóc, iż to religia pokoju, że powinni się otworzyć na innych, należy się pochylić nad ich losem - wreszcie, iż Polacy nie powinni a nawet nie mogą być rasistami..." Czy nie jest oburzające i skandaliczne, iż aby się dowiedzieć co dzieje się choćby u naszego zachodniego sąsiada - w Niemczech - musimy przekopywać internet? Dlaczego przez te wszystkie lata jakikolwiek program publicystyczny, bądź serwis informacyjny nie podawał tych jakże istotnych faktów odnośnie rozlewającego się ucisku Islamu w Europie? Czy mamy uwierzyć, że nie były to informacje istotne? Czy fakt, że w Szwecji jest 56 stref gdzie rządzi nie prawo tego kraju a szariat, jest informacją błahą? Dlaczego nie informowano nas o całych ulicach sparaliżowanych we Francji, ilekroć Muzułmanie wraz ze swymi kocykami wychodzą na modły a jakikolwiek samochód, nawet karetka, nie ma szans na przejechanie? W tymże kraju jest - w co trudno uwierzyć - 2400 meczetów. Jak to możliwe, iż jedynie internet pozwala na zdobycie tych informacji? Dlaczego milczano o muzułmańskich patrolach nękających ludzi, którzy są przecież w swojej ojczyźnie od zawsze i mają pełne prawo do przebywania w miejscach publicznych? Dla osoby nieświadomej poznanie prawdy o islamizacji Europy jest niebywałym szokiem. Jeżeli ktokolwiek myślał, iż Islam to "religia pokoju" dopiero dziś, gdy horror islamizacji, pomimo blokady informacyjnej, z wolna przebija się do jego świadomości, zostaje brutalnie wyprowadzony z letargu, a przebudzenie jest doprawdy okropne. To jednak niezbędne.
Czy doprawdy można przyjąć tłumaczenie, iż uświadamianie społeczeństwa nie odbiłoby się zainteresowaniem wśród odbiorców i stąd brak takowego przekazu? Każdy Polak chłonąłby tego typu informacje bynajmniej nie obojętny. Zatem co było powodem tego milczenia w mediach przez te wszystkie lata? Wniosek może być tylko jeden: pragnienie utrzymania narodu w ignorancji, nieświadomego zagrożenia.
Gdyby obywatele Szwecji, Francji, Anglii, Niemiec, Szwajcarii czy choćby Danii znali prawdę o Islamie, społeczeństwa tych krajów nigdy, ale to nigdy nie zgodziłyby się sprowadzać Islamu do swoich ojczyzn. Niestety, ale ich odbiornik telewizyjny milczał o braku asymilacji ze strony Islamu, o jego trudnej do pojęcia agresji i bezkresnym tupecie, a skoro o czymś nie mówią w telewizji, oznacza to, iż nie istnieje. Obecnie w tych krajach ma miejsce pożar, zatem nie jest już możliwe, aby dalej tłumić prawdy, zatem kneblują społeczeństwa "polityczną poprawnością", ludzie milczą, bojąc się być oskarżonymi o "rasizm".
Francja, Niemcy, Anglia czy Szwecja - co je łączy? Puste kościoły. Odejście od Chrystusa. Takie warunki to raj dla lewaków, którzy hasłem "multikulti" urobili te zlaicyzowane społeczeństwa. Pomimo krzywdy jaką Europie wyrządził i nadal wyrządza Islam, lewica cały czas, konsekwentnie opowiada się za dalszym przyjmowaniem islamskich imigrantów. Tupet, tupet i jeszcze raz tupet!
Polska nie odeszła od Chrystusa. Nasze kościoły są pełne i to było i jest naszą tarczą przeciwko truciźnie lewicy. Zachód zapomniał o swych korzeniach, zdradził Chrystusa i tym samym stał się bezbronny wobec ideologii lewactwa.
Jako katolik, winieneś znać Nowy Testament na wyrywki. Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy św. Pawła, list św. Jakuba, listy św. Piotra, listy św. Jana, list św. Judy i Apokalipsa św. Jana - jako uczeń Chrystusa Twoją powinnością jest doskonała znajomość tych świętych tekstów. Każdy dzień zaczynaj i kończ modlit

odpowiedzi (0)

skomentuj

uważam że Merkel jest naszym Konradem Wallenrodem

+4 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

yossarian (gość)  •

rozpizi Niemcy doszczętnie, i o to chodzi, tak trzymać, zemsta za 39r, mam nadzieję że Kaczor to skuma

odpowiedzi (0)

skomentuj

scypuła dawaj koment

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

obślizgły janusz (gość)  •

no bacha, czekam na koment że wszystko to wina kaczora, a ryży jest super

odpowiedzi (0)

skomentuj

multi-kulti

+10 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kmicic (gość)  •

Żaden brukselski eurodebil nie zauważył że to zorganizowana na skale europejską muzułmańska akcja kwazimilitarna ,mająca na celu sprawdzenie możliwości mobilizacji ,łączności i czujności przeciwnika.To nie przypadek że tzw.uchodźcy są licznie wyposażeni w nowoczesne telefony , te zrabowane w noc sylwestrową też nie trafią do paserów ,lecz zostaną użyte w godzinie "0" czy jak ja tam będzie nazwana.Jak się okazuje można w sposób prawie niezauważony skoncentrować pułk /beżowe ludziki ?/ w strategicznym miejscu dużego europejskiego miasta.Zmowa eurodebili w sprawie zakazu posiadania broni już niedługo uczyni Europejczyków całkowicie bezbronnymi !Ja umówiłem się z synem na strzelnicę w programie:kałach,strzelba gładkolufowa i pistolet.A tak ogólnie to spokojnego Nowego Roku.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Źródła obecnego kryzysu

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Nabil Al-Malazi (gość)  •

Źródła obecnego kryzysu migracyjnego w Europie

https://www.youtube.com/watch?v=FZLITl87g-A

odpowiedzi (0)

skomentuj

Brawo Anielka!

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Poznaniak z Grobli (gość)  •

Dziadek Angeli Merkel Ludwig Kazmierczak prawdopodobnie nie brał udziału w Powstaniu Wielkopolskim, ale to nic nie szkodzi. Czym jest przeganianie przegranych Prusaków wobec wewnętrznego rozsadzenia Niemiec...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Owy minister jest i takim "pech minister", i na pewno niezbyt preferowanym przez media

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

BiBa (gość)  •

Ale większość poniższych opinii na forum wobec tego min. jest niezbyt trafną. Minster Thomas de Maiziere od początku zasiadania, jako min. MSW, jest twardym zwolennikiem ewidencjonowania nielegalnych emigrantów. Więc nie jest za swobodą ich poruszania się bez dokumentów i tam gdzie imigranci sobie zechcą.

odpowiedzi (0)

skomentuj

płaczą niemcy tak się kończy tolerancjia ,chcieli gejów ,islamistów więc dostali dzis po pysku

+12 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan (gość)  •

dla dobra unii europejskiej nie krzycz zbyt głośno gdy gwałci cię uchodzca

skomentuj

szkoda tylko,ze niewinni za taka zasrana polityke cierpia!!!!!

+8 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

sorry (gość)  •

bo ci ,ktorzy za ten desaster sa odpowiedziali-garsonka damska z rauta-my to zdolamy!-wir schaffen das-to ma ochraniaczy,siedzi w cieple i mowi glupstwa-ale jesli ktos jest przeciwny tym krodym wypowiedziom-to jest rasista,i inne niecenzuralne okreslenia jakie uzywaja niemieccy politycy dla swoich wyborcow!

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 »