Menu Region

Niemcy: Protesty w Kolonii po atakach na kobiety. "Pani...

Niemcy: Protesty w Kolonii po atakach na kobiety. "Pani Merkel! Gdzie jesteś? Co na to powiesz?"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Kazimierz Sikorski (AIP)

124Komentarze Prześlij Drukuj
Niemcy: Protesty w Kolonii po atakach na kobiety. "Pani Merkel! Gdzie jesteś? Co na to powiesz?" Niemcy: Protesty w Kolonii po atakach na kobiety. "Pani Merkel! Gdzie jesteś? Co na to powiesz?"

(© Oliver Berg/dpa via AP)

Setki osób protestowało w niemieckiej Kolonii po skandalicznych zachowaniach pijanych mężczyzn, którzy molestowali w Sylwestra zgromadzone w okolicach dworca kolejowego kobiety, jedną zgwałcili, wiele też okradli.
Wielu uczestników protestu podpisało petycje do niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, domagając się stanowczej reakcji w tej sprawie.

Angela Merkel już wcześniej wyraziła swe oburzenie w powodu zajść w Kolonii. Jak opisywali świadkowie tych zdarzeń, ci którzy atakowali bawiące się na ulicach miasta kobiety byli Arabami lub przybyszami z Afryki Północnej.

CZYTAJ TEŻ | ISIS GROZI ANGELI MERKEL. DŻIHADYŚCI ZAPOWIADAJĄ "WOJNĘ Z NIEWIERNYMI" W NIEMCZECH I AUSTRII


Polityczni liderzy ostrzegają jednak przed prostym łączeniem tych wydarzeń z falą uchodźców, która w ostatnim czasie dotarła do Niemiec.

- Takie podejście jest niewłaściwe – powiedziała m.in. burmistrz Kolonii, Henriette Reker, która wcześniej rozmawiała o przebiegu tych zajść z miejscowa policją.

Kolonia | Wstrząsające relacje napadniętych kobiet. "Najgorsze było to, że nikt tego nie zauważył"Źródło: DE RTL/X-News


W podobnym tonie wyraził się także niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere. Jednak skala tych zajść, której sprawcami były grupy pijanych, młodych mężczyzn wstrząsnęła całymi Niemcami. Stało się to w momencie, kiedy w całym kraju trwa debata o migrantach i uchodźcach, którzy dosłownie w ubiegłym roku zalali ten kraj.

Jak podali kolońscy policjanci wpłynęły do nich skargi od 90 poszkodowanych kobiet. Co najmniej jedna kobieta została w Sylwestra zgwałcona. Kobiety były też celem podobnych ataków, choć na znacznie mniejsza skalę w Hamburgu oraz Stuttgarcie.

Protesty w Kolonii zgromadziły ponad 300 osób, w większości były to kobiety. Niektóre niosły transparenty z napisami: "Pani Merkel! Gdzie jesteś? Co na to powiesz?".

CZYTAJ TEŻ | NIEMCY: PROTESTY PRZECIWKO ISLAMIZACJI PRZYBIERAJĄ NA SILE. KANCLERZ MERKEL POTĘPIA MARSZE


Policjanci starają się na podstawie zeznań świadków oraz zapisów monitoringu ulicznego ustalić i zatrzymać sprawców tych skandalicznych zachować. Jak podał jednak szef miejscowej policji, Wolfgang Albers, nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań. Z jego wyjaśnień wynika, iż napastnikami byli mężczyźni w wieku od 15 do 35 lat, byli to Arabowie lub przybysze z Afryki Północnej.
124

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Napiszczie prawdę

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sikorski - prawdę Wam mówiący! (gość)  •

Dlaczego w nagłówku nie napiszecie prawdy - nie pijani mężczyźni (bo Niemców, Anglików i również Polaków było tam sporo, wrzucacie cywilizowanych do jednego worka?) tylko jeżeli w ogóle byli pijani to, że to byli nielegalni imigranci o wiadomym wyznaniu! Którzy przyjechali na zaproszenie Pani Merkel i socjalnej UE. Problem jest taki, że Pani gospodarz(e) nie bardzo wie co z nimi zrobić!? A wywalić na zbity pysk to jakoś nie humanitarnie! To może sprawdzimy i wyślemy do jakiegoś arabskiego kraju Panią Merkel i europejską świtę? Zobaczymy czy i gdy, wrócą dalej będą opowiadać bajki o humanitarnym traktowaniu hołoty... Co do patroli obywatelskich w Polsce! Żeby takie powstały i miały rację bytu, to najpierw trzeba uzbroić nasze domy w narzędzia do jego obrony! Czym te patrole mają odstraszać napastników? Zapisami w Konstytucji czy w Prawie?

odpowiedzi (0)

skomentuj

odpowiadaj co chcesz

+1 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mi to wisi... (gość)  •

Niemcy mają to czego chcieli... Wiecie co ? 65% do 70 % Polaków w ogóle nie chodzi na głosowanie , więc jakby nie patrzeć na pis i po łącznie głosowało około 15 % społeczeństwa... Tak po 7% na każde ugrupowanie...Więc oczywistym chyba jest , że jeśli któraś strona skłoni choćby maleńką część tych niegłosujących do poparcia ich ugrupowania to wygrywa wybory...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Polacy podskakując zwariowali

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

George (gość)  •

Można głosować wyłącznie za dwoma opcjami:
1. PiS
2. https://www.youtube.com/watch?v=zq4E4xmup6s
Powodzenia w wyborze....

odpowiedzi (0)

skomentuj

Polacy, wy chyba jesteście naprawdę porąbani.

+10 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

George (gość)  •

Dzisiaj cały dzień wychodziliście w wielu miastach, żeby demostrować przeciwko PiS-owi, podskakując jak pchły za niejakim Petru, a przecież ten chce sprowadzić do Polski 10 milionów człekopodobnych insektów dla niepoznaki zwanymi muslimami. Jak będą wam podrzynane gradła, wasze kobiety będą kamienowane a waszym dzieciom będą rozstrzaskiwane główki przez wyznawców pedofila wszech czasów, jakiegoś mahopedzia to wspomnicie moje słowa. Ale wtedy będzie już za późno.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Bumistrz

+9 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mkk (gość)  •

Szkoda, że nie napisaliście o komentarzu Burmistrz Kolonii - według relacji innych mediów z tej wypowiedzi wynikało, że trzeba szanować ich kulturę i w sumie to te kobiety są same sobie winne bo ich sprowokowały....

odpowiedzi (0)

skomentuj

Rzecz niesłychana

+2 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Zmartwiony Bawarczyk (gość)  •

Jak Polacy się martwią o przyszłośc Niemców - tak bezinteresownie? Sami jesteście w fazie demontażu demokracji w waszym kraju, nie przez ciapatych, ale przez prawdziwych Polakow. Myśle że ten temat wymaga waszych mądrych rad, waszych rozdziawionych mord z rasistowskimi hasłami. Krążą po świecie opinie, że to wasze zainteresowanie w potępieniu ciapatych wynika z obawy przed konkurencją na polu niektórych , karalnych profesji realizowanych na terenie Niemiec. Tak więc, życzę wam wiele szczęścia i sukcesów w walce o Polskę dla Polaków.

skomentuj

.

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

.. (gość)  •

"Jak Polacy się martwią o przyszłośc Niemców - tak bezinteresownie?" - tak, dokładnie tak samo jak Niemcy się martwią o "demokrację" w Polsce,
co do pozostałych swoich kompleksów powinieneś porozmawiać ze specjalistą

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ha Ha

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Achmed (gość)  •

Bawarczyku pogadamy jak kobiety u was w lato w burkach będą chodzić - jadąc do was już teraz jest jak w Kalifacie na ulicach - no cóż ja życzę ci żeby niejaki AH u was się nie pojawił :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

macie ludzi za durniów?

+18 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LOL (gość)  •

"Polityczni liderzy ostrzegają jednak przed prostym łączeniem tych wydarzeń z falą uchodźców, która w ostatnim czasie dotarła do Niemiec."-- koń by się usmiał.

skomentuj

Kolonia

+16 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

euroislam.pl/kolonia-rok-pozniej/ (gość)  •

"Rok temu wyłączono oświetlenie katedry w Kolonii, sprzeciwiając się protestom PEGIDy wobec narastającej imigracji do Niemiec.

Rok temu jednak jeszcze nie mówiono o kryzysie imigracyjnym. Rok temu niemieckie media masowo atakowały ruch niezadowolonych z islamizacji Europy, nawet nie przedstawiając ich postulatów.

Ponury obraz ciemnej kolońskiej katedry miał symbolizować protest przeciwko nietolerancji, a może stać się symbolem początków nowej epoki barbarzyństwa.(...)"

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kolonia

+6 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Helmuth (gość)  •

i wtedy Nie Pisali !!!!! ze 90% tych fachowcow to Analfabety !!!!!!!! a teraz obudzieli sie z rynkom w nachtopie !!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Niemieccy policjanci: molestowali głównie Syryjczycy, to była "seksualna rozrywka"

+13 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/niemieccy-policjanci-seksualna-rozrywka-nowe-fakty_760422.html (gość)  •

Setki uchodźców napastowało, gwałciło i okradało kobiety podczas zabaw sylwestrowych w kilku niemieckich miastach! Władze chciały zamieść sprawę pod dywan. - Otaczali nas, dotykali wszędzie, krzyczałyśmy! - tak dziesiątki kobiet opowiadają o tym, co spotkało je podczas zabawy sylwestrowej w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie.

Niemieckie władze oficjalnie twierdziły, że nie wiadomo kim są mężczyźni, którzy napastowali kobiety. Nowe informacje wyszły jednak na jaw. Jak podaje dziennik „Die Welt” powołując się na relacje policjantów, większość z mężczyzn atakujących kobiety, "to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę".

– Z tego, co mi wiadomo, w co najmniej 80 przypadkach sprawdzono dokumenty tożsamości, dokonano zatrzymań i aresztowań – powiedział w rozmowie z niemiecką gazetą „Welt am Sonntag” regionalny szef związku zawodowego policji (GdP) Arnold Plickert. – Według moich kolegów wielu skontrolowanych mężczyzn przedstawiło zaświadczenia o rejestracji wydane przez Federalny Urząd Migracji i Uchodźców – dodał Plickert, zaznaczając, że „wśród sprawców z pewnością byli uchodźcy”. Wcześniej „Welt am Sonntag” pisał, powołując się na jednego z policjantów, że „tylko w przypadku niewielkiej mniejszości skontrolowanych osób chodziło o mieszkańców krajów Afryki Północnej, w większości byli to Syryjczycy”.

Jeden z kolońskich policjantów w rozmowie z „Welt am Sonntag” dodał, że mężczyznom w rzeczywistości nie chodziło tylko o kradzież, ale również o "rozrywkę seksualną". Schemat działania w zdecydowanej większości tych zdarzeń był bardzo podobny: grupa mężczyzn otaczała ofiarę i zaczynała ją obmacywać i ściągać z niej ubranie.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Uchodźcy gwałcą już w całej Europie! Kobiety z Finlandii, Szwajcarii, Szwecji i Austrii też są atako

+13 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://wolna-polska.pl/ (gość)  •To już nie tylko problem Niemiec, ale całej Europy! Z różnych części kontynentu napływają kolejne zgłoszenia seksualnych napaści mężczyzn arabskiego pochodzenia na kobiety.

Setki ofiar, tysiące sprawców, kompletna bezradność policji i władz! Gangi napastujące kobiety działają już nie tylko w Niemczech. Pokrzywdzone zgłaszają się na komisariaty w Finlandii, Szwajcarii, Szwecji i Austrii. Ich relacje brzmią identyczne jak opowieści kobiet molestowanych podczas zabaw sylwestrowych w Kolonii i innych niemieckich miastach! Ofiary były otaczane przez mężczyzn o arabskim wyglądzie, dotykane w miejscach intymnych i okradane. Do ataków dochodziło także w okresie świątecznym i w minionym tygodniu. Incydenty, których w części miast zgłoszono dziesiątki, potwierdza policja z Helsinek, Zurychu i Salzburga.Funkcjonariusze bez ogródek przyznają, że podczas masowych ataków na dworcu w Kolonii mundurowych ochraniających zabawę było po prostu za mało. Kiedy złapali jednego agresora, pojawiało się paru innych. Liczba zgłoszonych ataków w całych Niemczech sięgnęła już 238. Zwykli ludzie postanowili już wziąć sprawy w swoje ręce. Tak jak w Calais, gdzie uchodźcy atakowali przypadkowe auta, Niemcy skrzykują się na Facebooku i organizują Ochronę Obywatelską, by patrolować ulice i reagować na przejawy agresji wobec kobiet.

skomentuj

uchodzcy!!!!

+8 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

helmuth (gość)  •

podziekowac za tyn burdel w EU!!!!!! IM Ericka !!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

STOP ROSEMARY

+12 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Tomol (gość)  •

Podłe kłamstwa PełOskiego ścierwa

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 ... 8 »