Menu Region

Włochy: Hojny bankomat

Włochy: Hojny bankomat

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Przez dwanaście godzin mieszkańcy miasta Bari na południu Włoch mogli nieoczekiwanie wzbogacić się dzięki zepsutemu bankomatowi. Wypłacał on większe sumy niż te, których żądali klienci. Policja ostrzega, że wszyscy, którzy wykorzystali tę awarię, będą musieli zwrócić pieniądze.
Kto chciał pobrać ze swego konta 50 euro, otrzymywał 100, a kto chciał 100, dostawał 200 euro. Hojny bankomat był czynny całą noc i dopiero o świcie ktoś zdecydował się zawiadomił o sprawie policję. Odnalazła ona dyrektora banku, który wyłączył bankomat.

Dopiero w poniedziałek można będzie ustalić, ile faktycznie pobrali z niego klienci. A wydaje się, że było ich niemało, ponieważ wieść o zwariowanym bankomacie rozeszła się szybko po mieście.
Policja twierdzi, że nie będzie trudności z ustaleniem, kto wykorzystał tę sytuację i zachęca do spontanicznego oddawania dodatkowych pieniędzy, wypłaconych przez zepsuty bankomat.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się