Menu Region

Wygraj bilety do Teatru Dramatycznego na spektakl "Bent"

Wygraj bilety do Teatru Dramatycznego na spektakl "Bent"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

ez

Prześlij Drukuj
Wygraj bilety do Teatru Dramatycznego na spektakl "Bent" Wygraj bilety do Teatru Dramatycznego na spektakl "Bent"

(© materiały promocyjne)

"Bent" to według "Guardiana" jedna z najbardziej z najbardziej znaczących sztuk w brytyjskim teatrze. Sherman pisał ją dla małego niezależnego teatru, ale szybko zgłosiły się po nią sceny całego świata. Do 2015 roku "Benta" wystawiono już w sześćdziesięciu krajach. W Teatrze Dramatycznym - 2 października - odbędzie się polska premiera. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Bent"
Berlin lat trzydziestych. Dancingi, kabarety i kluby dla gejów mają się świetnie. Do władzy dochodzą faszyści, ale nikt jeszcze nie wie, co to oznacza. Nie interesuje to głównego bohatera sztuki Martina Shermana. Max żyje z dnia na dzień w wynajmowanych mieszkaniach, między pijaństwem, przygodnym seksem a kombinowaniem pieniędzy. Wydarzenia pewnej nocy wywrócą jego świat do góry nogami.
Sztuka mówi o prześladowaniu homoseksualistów w faszystowskich Niemczech. To nieznany wciąż temat, przysłonięty innymi historiami. Dyskryminacja różowych trójkątów była przez lata tematem tabu, a wielu gejów po wojnie trafiło do więzienia. „Bent” to opowieść o człowieku, który boi się kochać. – mówi Natalie Ringler, reżyserka spektaklu.

Rozdajemy podwójne zaproszenia na spektakle 17 i 18 października. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim filmie lub przedstawieniu teatralnym Mariusz Drężek zrobił na Tobie największe wrażenie i dlaczego? (prosimy o podanie preferowanego terminu, jednak nie gwarantujemy, że uda nam się przyznać bilety zgodnie z życzeniem).

Co zrobić, by wygrać - krok po kroku:
1. Zarejestrować się w serwisie polskatimes.pl oraz - po zarejestrowaniu się - uzupełnić swoje dane osobowe w profilu, podając imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Zapoznać się z regulaminem konkursu
3. Odpowiedzieć na pytanie: W jakim filmie lub przedstawieniu teatralnym Mariusz Drężek zrobił na Tobie największe wrażenie i dlaczego?
4. Przesłać odpowiedź na adres konkursy@polskatimes.pl za pośrednictwem maila powiązanego z kontem w serwisie. Prosimy o dopisanie preferowanego terminu (17 czy 18 października), jednak nie gwarantujemy, że uda nam się przyznać bilety zgodnie z życzeniem).
5. Bilety należy odebrać w siedzibie naszej redakcji w Warszawie
>>> ZOBACZ REGULAMIN KONKURSÓW POLSKATIMES.PL <<<

Nagrody otrzymają osoby, które udzielą najciekawszej odpowiedzi, do czwartku 8 października 2015 roku, do godziny 23:59.

Zgłoszenia osób niezarejestrowanych, nie będą brane pod uwagę.

Rozwiązanie konkursu podamy w piątek, 9 października 2015 roku.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się