Menu Region

Paweł Kowal krytykuje rząd za nieskuteczną politykę wobec...

Paweł Kowal krytykuje rząd za nieskuteczną politykę wobec Niemiec

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wiceprzewodniczący sejmowej komisji spraw zagranicznych uważa, że nasz rząd powinien zdecydowanie sprzeciwiać się budowie placówki, poświęconej tak zwanym wypędzeniom.
Tymczasem działania gabinetu Donalda Tuska ograniczają się do krytykowania kandydatury Eriki Steinbach do władz fundacji, która ma stworzyć taką placówkę. Zdaniem Pawła Kowala oznacza to przyzwolenie na powstanie centrum wypędzonych, któremu jeszcze niedawno Polska się sprzeciwiała.

Poseł PiS zauważył, że wcześniej PO obarczała winą za złe stosunki z Niemcami rząd Jarosława Kaczyńskiego, a teraz sama nie ma na tym polu sukcesów.

Paweł Kowal powiedział, że Polska powinna wspierać Ukrainę, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji ze względu na konflikty wewnętrzne i napięte stosunki z Rosją. Polityk PiS dodał, że skutki kryzysów zawsze najdotkliwiej odczuwają kraje, położone poza centrum Europy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się