Menu Region

Lech Kaczyński zaprosił Donalda Tuska na szczyt społeczny

Lech Kaczyński zaprosił Donalda Tuska na szczyt społeczny

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezydent Lech Kaczyński zaprosił premiera na zainicjowany przez siebie szczyt społeczny, poświęcony kryzysowi finansowemu. W spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wezmą jutro udział przedstawiciele związków zawodowych, pracodawców, samorządowców, ekonomistów oraz delegacja rządowa - między innymi minister pracy Jolanta Fedak i Michał Boni.
Szef rządu zapowiedział, że skorzysta z zaproszenia, choć - jak podkreślił - jeszcze do niego nie dotarło. Zaznaczył jednak, że nawet jeśli otrzyma je godzinę przed szczytem, skorzysta z niego.
W ubiegłym tygodniu prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Dębicy tłumaczył, że na szczycie społecznym chce namawiać przedsiębiorców, związkowców, wybitnych teoretyków myśli ekonomicznej i szefów największych banków, do działań hamujących wzrost bezrobocia.

Na spotkanie w Pałacu Prezydenckim zaproszeni są między innymi szef NBP Sławomir Skrzypek, Henryka Bochniarz - prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", prezes Business Centre Club Marek Goliszewski oraz szefowie Solidarności i OPZZ Janusz Śniadek i Jan Guz.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się