Menu Region

Nie będzie podwyżek cen benzyny w najbliższym czasie

Nie będzie podwyżek cen benzyny w najbliższym czasie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Prześlij Drukuj
Według łódzkiego biura monitorującego rynek paliwowy w ciągu najbliższych kilkunastu dni nie grożą nam podwyżki cen benzyny.
Obecna sytuacja - przede wszystkim na rynku ropy i rynku walutowym - pozwala z lekkim optymizmem spojrzeć na to, co będzie się działo w najbliższych dniach na stacjach paliw.
Urszula Cieślak z łódzkiego biura monitorującego rynek paliwowy mówi, że wszystko wskazuje na to, iż ceny powinny się ustabilizować i nie powinny rosnąć w takim tempie jak dotychczas. Podkreśliła, że ewentulana korekta cen może wynikać z działań konkurencji.

Jak dodaje Urszula Cieślak jeszcze optymistyczniej wygląda sytuacja w przypadku oleju napędowego. Spodziewane są bowiem niewielkie obniżki, chociaż na początku nie będą one bardzo wyraźne.
Na początku stycznia za litr benzyny bezołowiowej płaciliśmy nieco powyżej 3,30 zł, teraz cena zbliża się prawie do 4 złotych za litr.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się