Menu Region

Ujazdowski postuluje rekonstrukcję rządu

Ujazdowski postuluje rekonstrukcję rządu

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Kazimierz Michał Ujazdowski z Koła Poselskiego Polska XXI postuluje głęboką rekonstrukcją rządu. Poseł powiedział w "Sygnałach Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że rekonstrukcja ta powinna objąć dziedzinę finansów i wykorzystania funduszy europejskich.
Zdaniem Ujazdowskiego rekonstrukcja byłaby elementem działań niezbędnych w walce z kryzysem. Poseł powiedział, że jeśli rząd nie zostanie wzmocniony personalnie i merytorycznie, to za kilka miesięcy obywatele zaczną się domagać powołania rządu zgody narodowej. Według Kazimierza Michała Ujazdowskiego, nowi ministrowie mogliby pochodzić z Platformy Obywatelskiej lub z innych środowisk.

Poseł wyraził opinię, że wejście na "szybką ścieżkę" przyjęcia euro nie zmieni sytuacji gospodarczej jeżeli nie zostaną podjęte dodatkowe działania, takie jak stworzenie gwarancji dla przedsiębiorstw. Dodał, że przyjęcie euro jest wyborem pragmatycznym, a nie ideowym.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

rekonstrukcja rządu

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

merlin (gość)  •

Pan poseł Ujazdowski - były minister kultury - wyrzucony z PiS , a obecnie zasiadacy na "kanapie" pn. POLSKA XXI liczy może na jakieś stanowisko . Dlatego postuluje zmiany w rządzie , wieszcząc - niczym Wernyhora - że jeśli nie będzie współrządził , to niewatpliwie Polska sie zawali. Po jego "osiągnięciach" jako ministra kultury sądzę , że było by wręcz odwrotnie . Jego działania nie wnosiły nic dobrego , a wręcz dobijały polska kulturę . Niech wiec przyjmie do siebie maksymę : "Temu panu już dziekujemy !".

odpowiedzi (0)

skomentuj