Menu Region

Pomorska Platforma zajmie się sprawą Karnowskiego

Pomorska Platforma zajmie się sprawą Karnowskiego

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Zarząd regionu pomorskiego Platformy Obywatelskiej zajmie się kwestią referendum w sprawie odwołania Jacka Karnowskiego z funkcji prezydenta miasta. Premier Donald Tusk opowiedział się wczoraj za jak najszybszym przeprowadzeniem plebiscytu w mieście.
To od radnych PO zależy, czy ewentualny wniosek o referendum zostanie przyjęty przez Radę Miasta Sopot. Będzie to pierwsze spotkanie zarządu po postawieniu zarzutów Jackowi Karnowskiemu.

Sekretarz regionu Platformy Agnieszka Pomaska poinformowała, że odpowiednie decyzje podjął już w tej sprawie zarząd krajowy partii, który zalecił pomorskim działaczom doprowadzenie do referendum. Zalecenia te dotyczą złożenia podpisu pod wnioskiem o podjęcie przez Radę Miasta stosownej uchwały, a następnie poparcie jej i przegłosowanie. To umożliwiłoby jak najszybsze przeprowadzenie referendum - wyjaśniła Agnieszka Pomaska.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się