Menu Region

Kaczyński: nie będziemy reagować na zaczepki

Kaczyński: nie będziemy reagować na zaczepki

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR, RB

1Komentarz Prześlij Drukuj
Jarosław Kaczyński zaapelował do rządu, "aby walczył z kryzysem a nie z PiS-em".
W związku z sejmową debatą na temat działań rządu zmierzających do zabezpieczenia gospodarki przed skutkami kryzysu prezes PiS wygłosił krótkie oświadczenie.

Jarosław Kaczyński powiedział, że PiS nie da się sprowokować i nadal będzie stosował metodę zapowiedzianą w czasie ostatniego Kongresu partii w Krakowie. Prezes PiS ogłosił wówczas zakończenie politycznej wojny ,a dzisiaj powtórzył, że nawet jeżeli inni będą używać złego języka, to PiS go nie będzie używać.

Jarosław Kaczyński ponownie zaapelował do rządu o współpracę w walce z kryzysem. Powiedział, że obecnie są dwie recepty walki z kryzysem: rządowa, która sprowadza się do działań oszczędnościowych i oczekiwania, że kiedyś wejdziemy do euro i ta, którą stosuje cały świat.


Jarosław Kaczyński zaapelował z zastosowanie tej drugiej recepty, czyli podjęcie działań zaproponowanych przez PiS.

Według PiS w czasie kryzysu nie należy ciąć wydatków na inwestycje, ale skupić się na wykorzystaniu środków unijnych i ochronie miejsc pracy. PiS uważa też, że można zwiększyć deficyt budżetowy

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

I dobrze niech

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

xyz (gość)  •

"PO same się wyżywi " jadąc na swoich sondażach. A gospodarka się wali. Na wiosnę zobaczymy falę strajków/poparcia (niepotrzebne skreślić) dla rządu.

odpowiedzi (0)

skomentuj