Menu Region

Szef UEFA nie potwierdza, że 6 polskich miast zorganizuje...

Szef UEFA nie potwierdza, że 6 polskich miast zorganizuje Euro 2012

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezydent UEFA nie potwierdza doniesień prasowych o tym, że Mistrzostwa Europy w 2012 roku będą rozgrywane na sześciu stadionach w Polsce, a nie na czterech jak wcześniej planowano. Jeden z dzienników napisał, że z powodu opóźnień w przygotowaniach na Ukrainie, UEFA wyznaczy tam tylko 2 stadiony.
Michel Platini powiedział w Brukseli, że sytuacja na razie się nie zmieniła. "Decyzje podejmiemy w maju i wytypujemy 4 stadiony w Polsce i 4 stadiony na Ukrainie. A jeśli w przyszłości wybuchnie poważny kryzys, wtedy będziemy się zastanawiać" - mówił szef UEFA. Przyznał, że słyszał o problemach na Ukrainie, ale dodał, że w Polsce też były.

"Otrzymaliśmy jednak gwarancje, że wszystkie stadiony będą zbudowane. Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie to wielkie wyzwanie, ale mam nadzieję, że zakończy się sukcesem. Nie rozumiem też dlaczego polska prasa zajmuje się przygotowaniami Ukrainy" - dodał. Michel Platini, pytany, jaki jest największy problem w Polsce, zażartował, że dziennikarze.

Szef UEFA unikał odpowiedzi na pytania o szczegółową ocenę przygotowań obu krajów, powtarzał, że poznamy ją w maju.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się