Menu Region

Przetarg na Most Północny został otwarty

Przetarg na Most Północny został otwarty

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie otworzył oferty cenowe w przetargu na budowę Mostu Północnego. Najtańsza propozycja to niecałe 978 milionów złotych.
Anna Piotrowska, dyrektor Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych, wyjaśnia, że urzędnicy muszą teraz sprawdzić, czy złożone oferty nie zawierają błędów formalnych. - Jeśli nie będzie żadnych błędów, to oczywiście wygra oferta najtańsza - mówi Piotrowska.

Według Małgorzaty Gajewskiej, rzecznika prasowego Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych, jeśli firmy uczestniczące w przetargu nie będą składać odwołań, umowa na budowę mostu zostanie podpisana jak najszybciej, tak żeby pracę mogły ruszyć już w kwietniu.

Most Północny znacznie ułatwi dojazd do centrum miasta mieszkańcom dzielnicy Białołęka i północno-wschodnich przedmieść Warszawy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się