Menu Region

Zarzuty dla ochroniarza słupskiego hipermarketu

Zarzuty dla ochroniarza słupskiego hipermarketu

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Policjantka i ochroniarz słupskiego hipermarketu podejrzani o poniżenie kobiety zatrzymanej na kradzieży w sklepie. Prokuratura rejonowa w Słupsku postawiła im zarzuty. Zarówno policjantka jak i ochroniarz nie przyznają się do winy.
Do zdarzenia doszło w lutym ubiegłego roku. Paulina R. została zatrzymana przez ochronę w hipermarkecie Leclerc. Podejrzewano, że próbowała ukraść kosmetyk. Policjantka Bogusława L. przeszukała 20-latkę w przeszklonym pokoju z zamontowaną kamerą przemysłową. Dziewczyna musiała również zdjąć górną część bielizny. Znaleziono przy niej ukradziony kosmetyk. Nagranie video z rewizji osobistej zastępca kierownika ochrony hipermarketu Mariusz G. pokazał dziennikarzowi Dziennika Bałtyckiego. To on wskazał policjantce pokój z kamerą jako miejsce do przeszukania.

Prokurator rejonowy w Słupsku Maria Pawłyna mówi, że policjantka Bogusława L. przekroczyła swoje uprawnienia, a ochroniarz Mariusz G. bezprawnie rozpowszechnił nagrania rewizji osobistej. Policjantce grozi do dwóch, a ochroniarzowi do pięciu lat pozbawienia wolności. Paulina R. była już 9-krotnie zatrzymywana za kradzieże.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się