Menu Region

Tegoroczne lato będzie wyjątkowo bogate w imprezy muzyczne

Tegoroczne lato będzie wyjątkowo bogate w imprezy muzyczne

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Organizatorzy Heineken Open'er ogłaszają już pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią w tym roku. Już teraz wiadomo, że na początku lipca w Gdyni wystąpią między innymi Placebo, Duffy oraz Madness. Na Openerze wystąpi w tym roku około stu artystów z Polski i trzydziestu z zagranicy. W czasie wakacji agencja Alter Art zorganizuje też festiwal muzyki elektronicznej oraz kolejną edycję Coke Festiwal.
Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na razie wciąż jest zajęta podliczaniem pieniędzy z siedemnastego finału. Obiecuje jednak, że piętnasty Przystanek Woodstock odbędzie się i wystąpią na nim zagraniczni artyści.

Fani rockowych brzmień czekają na kolejną edycję Eco Union Of Rock w Węgorzewie. Główną gwiazdą tegorocznej imprezy będzie brytyjska grupa Paradise Lost. Jednocześnie podczas festiwalu odbędzie się konkurs zespołów reprezentujących różne europejskie kraje.

Na zupełnie inne atrakcje będą mogli liczyć uczestnicy Krotoszyn Folk Festiwal. Oprócz kapel z Polski i Bałkanów na imprezie zagrają artyści z Nowej Zelandii, Japonii i Indii.

Wiadomo również, że w te wakacje odbędą się festiwale: reggae'owy w Ostródzie, Slot Art w Lubiążu koło Wrocławia, Globaltica w Gdyni, Rafineria w Poznaniu. Organizatorzy pracują obecnie nad listą gwiazd i prawdopodobnie jeszcze w lutym ogłoszą pełny spis artystów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się