Menu Region

Przemysław Gosiewski: Nie stracę stanowiska szefa klubu PiS

Przemysław Gosiewski: Nie stracę stanowiska szefa klubu PiS

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Poseł PiS Przemysław Gosiewski zaprzecza dzisiejszym doniesieniom dziennika "Polska", że straci stanowisko szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Zdementował także informacje o tym, że komitet polityczny partii ma przygotować dokument, który wyliczałby wszystkie jego dotychczasowe błędy. Nic o takim dokumencie nie wiem, a informacje dziennika są nieprawdziwe - podkreślił poseł Gosiewski.
"Polska" napisała, powołując się na jednego z posłów PiS, że "skarg na przewodniczącego Gosiewskiego było tak dużo, że Jarosław Kaczyński się ugiął". Według dziennika, komitet polityczny partii zdecydował, że dokument który wyliczałby wszystkie błędy przewodniczącego ma przygotować Krzysztof Jurgiel, niegdyś bliski Gosiewskiemu, a obecnie jeden z jego głównych przeciwników. Sam Jurgiel temu zaprzecza.

Według "Polski" sprawa jest jednak przesądzona, bo odejście Przemysława Gosiewskiego jest elementem zmiany wizerunku PiS. "Ze wszystkich badań wynika, że nie budzi on sympatii i zaufania wyborców" - mówi gazecie młody poseł PiS.

W ramach ocieplania wizerunku partii fotel ten ma zająć kobieta. Największe szanse ma Aleksandra Natalli-Świat, ale w grę wchodzi także Grażyna Gęsicka.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się