Menu Region

Brat pilota, który zginął w katastrofie samolotu CASA, nie...

Brat pilota, który zginął w katastrofie samolotu CASA, nie chce ochrony

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Andrzej Smyczyński - brat pilota, który zginął w katastrofie samolotu CASA, nie chce ochrony. Tydzień temu śledczy zaproponowali Smyczyńskiemu osobistę ochronę w związku z groźbami, które miał usłyszeć od nieznanych mu osób.
Podpłukownik Zbigniew Rzepa z Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu poinformował, że dziś odbyło się kolejne przesłuchanie w tej sprawie. Podkreślił, że ciągle wyjaśniany jest wątek gróźb i jest on częścią całego śledztwa, dotyczącego katastrofy CASY.

Smyczyńskiego miano zatraszać kilkakrotnie. Raz miał podjechać do niego samochód, z którego jeden z mężczyzn miał powiedzieć mu, aby nie zajmował się tą sprawą. Miała to być prośba od wysokopostawionych panów w mundurach.

Jak relacjonował tę rozmowę sam Smyczyński, miał on usłyszeć, że "w przeciwnym wypadku, jego matka będzie opłakiwała drugiego syna".

Śledztwo w sprawie CASY zostało przedłużone do 24 kwietnia.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się