Menu Region

CBŚ zlikwidowało kolejne laboratorium amfetaminy

CBŚ zlikwidowało kolejne laboratorium amfetaminy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Centralne Biuro Śledcze zlikwidowało kolejne laboratorium amfetaminy, które należało do grupy rozbitej przez CBŚ w zeszłym tygodniu. W miejscowości Sokółka w powiecie węgrowskim policjanci znaleźli dwie kompletne linie produkcyjne i odczynniki chemiczne potrzebne do wytwarzania amfetaminy.
Pięciu członków grupy przestępczej zajmującej się wytwarzaniem narkotyków zostało zatrzymanych już w środę, w sobotę sąd wydał decyzję o ich aresztowaniu. Karol Jakubowski z Komendy Głównej Policji podkreśla, że gang działał w wielu miejscach w kraju i sprawa będzie miała dalszy ciąg.

Instalacja wykryta przez CBŚ w zeszłym tygodniu w miejscowości Przychód w powiecie gostynińskim była w stanie w ciągu dwóch dni wyprodukować 40 kilogramów narkotyku, który na czarnym rynku jest wart 200 tysięcy złotych. Amfetamina miała trafić do warszawskich grup przestępczych oraz do Skandynawii.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się