Menu Region

Jarosław Kaczyński: PiS jest partią wszystkich pokoleń

Jarosław Kaczyński: PiS jest partią wszystkich pokoleń

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że program jego partii jest skierowany do wszystkich pokoleń. Przemawiając na kongresie partii w Krakowie podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość chce dotrzeć zwłaszcza do młodzieży.
- Młodzi ludzie mogą być pewni, że nasza formacja jest ich formacją jak żadna inna w Polsce - zapewnił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że nowy program partii nie jest jeszcze "ostateczną decyzją". Prawo i Sprawiedliwość będzie przez najbliższe dwa lata - do wyborów - nadal pracować nad udoskonaleniem programu. Prezes PiS powiedział, że dla jego partii najważniejsza jest jednostka żyjąca we wspólnocie. Prawo i Sprawiedliwość stara się spojrzeć na państwo z punktu widzenia zarówno jednostki jak i wspólnoty.

Demokratyczne państwo narodowe jest dla Polaków ogromną wartością - podkreślił Jarosław Kaczyński. Prawo i Sprawiedliwość opowiada się za państwem solidarnym i chroniącym bezpieczeństwo jednostki. Dwudniowy kongres PiS zakończy się po południu uchwaleniem nowego programu partii. Kongres odbywa sie w Nowej Hucie, uczestniczy w nim około 1500 delegatów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się