Menu Region

Natalli-Świat: Rząd nie oszczędza, tylko rezygnuje z działań

Natalli-Świat: Rząd nie oszczędza, tylko rezygnuje z działań

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wiceprezes PiS Aleksandra Natalli-Świat uważa, że rząd nie poszukuje oszczędności tylko rezygnuje z niektórych działań. W ten sposób odniosła się do cięć budżetowych, jakie zapowiada premier Donald Tusk.
Wczoraj szef rządu poinformował, że wieloletnie reformy, które miały ruszyć w tym roku - w związku ze złą sytuacja gospodarczą - zostaną przesunięte o co najmniej rok. W ocenie Aleksandry Natalli-Świat jeżeli cięcia będą dotyczyć projektów inwestycyjnych dodatkowo wpłyną na spowolnienie gospodarki.

Rząd postanowił opóźnić wprowadzenie w życie długofalowych reform. Wśród nich jest plan objęcia 6-latków obowiązkiem szkolnym nie w tym roku, ale w 2010.

Aleksandra Natalli-Świat nie martwi się tym, że program nie wejdzie w życie, ponieważ i tak był źle przygotowany - ocenia i budził ogromne opory rodziców. Jej zdaniem, szkoły na razie nie są przygotowane do przyjęcia 6-latków.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się