Menu Region

Rozpoczął się drugi dzień obrad kongresu PiS

Rozpoczął się drugi dzień obrad kongresu PiS

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Z półgodzinnym opóźnieniem rozpoczął się drugi dzień obrad kongresu Prawa i Sprawiedliwości. W dzisiejszym programie między innymi programowe wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Rano o godzinie 8.00 delegaci uczestniczyli we Mszy Świętej w Kościele Mariackim, którą odprawił metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz.

Drugi dzień kongresu rozpoczęły wystąpienia gości z zagranicy. Swoje przesłanie wygłosili: Marc Francois z brytyjskiej partii Konserwatywnej oraz Jan Zahradil szef ODS w Parlamencie Europejskim.

Delegaci wezmą dziś udział w debatach plenarnych o zdrowiu i o polityce prorodzinnej. Oprócz tego odbędą sie cztery panele: o gospodarce morskiej, nauce, reformie emerytalnej oraz o przyszłości młodego pokolenia.

Kongres zakończy się uchwaleniem nowego programu partii. Kongres odbywa się w Nowej Hucie, uczestniczy w nim około 1500 delegatów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się