Menu Region

Warszawa: Zatrzymano niebezpieczny gang porywaczy

Warszawa: Zatrzymano niebezpieczny gang porywaczy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Stołeczni policjanci zatrzymali 3 osoby, w tym dwie podejrzane o uprowadzenie mieszkańca Warszawy. Trzeci mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.
Pod koniec ubiegłego roku do funkcjonariuszy z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zgłosił się 23-letni Tomasz G. Mężczyzna opowiedział policjantom, że pod koniec listopada został uprowadzony z jednego z barów piwnych na Targówku. Sprawcy z żądaniem zapłacenia 50 tysięcy złotych okupu zwrócili się do ojca mężczyzny. W wyniku negocjacji kwota okupu zmniejszyła się. Ojciec zapłacił porywaczom 10 tysięcy złotych, a Tomasz G. odzyskał wolność po 5 godzinach.

Policjanci weszli jednocześnie do trzech mieszkań na warszawskim Targówku oraz do należącego do jednego z podejrzanych pubu. W lokalach znaleźli elementy umundurowania policyjnego, karabinek pneumatyczny, amunicję, narkotyki oraz skradziony laptop.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się