Menu Region

Sąd wypuścił gwałciciela córki, więc nadal ją gwałcił

Sąd wypuścił gwałciciela córki, więc nadal ją gwałcił

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Małgorzata Moczulska

4Komentarze Prześlij Drukuj
Jerzy W., 47-letni drwal z niewielkiej wsi pod Bystrzycą Kłodzką na Dolnym Śląsku, wyszedł z więzienia, bo dobrze się sprawował.
Trafił tam za brutalne gwałty na córce. Pięć tygodni po tym, jak sąd wypuścił przestępcę z aresztu, znów skrzywdził swoje dziecko. Wczoraj do Sądu Rejonowego w Kłodzku wpłynął akt oskarżenia przeciwko gwałcicielowi recydywiście.

W 2004 r. Jerzy W. usłyszał wyrok czterech lat więzienia za zmuszania do współżycia seksualnego 16-letniej wtedy córki. Wpływ na tak niską karę (za gwałt grozi od 2 do 12 lat) miała m.in. bardzo dobra opinia środowiskowa i fakt, że był to jego pierwszy konflikt z prawem. W więzieniu spędził niespełna trzy lata. Wyszedł na przedterminowe zwolnienie. Za dobre sprawowanie, wykazaną skruchę i deklaracje poprawy.

- Skazany spełnia wszystkie warunki do przedterminowego zwolnienia, ma też pozytywną opinię dyrektora aresztu - napisała w uzasadnieniu decyzji sędzia Krystyna Ćwierz z Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Nałożyła tylko na Jerzego W. dozór kuratora, z którym miał się systematycznie kontaktować. Nakazała mu także podjęcie pracy i nienadużywanie alkoholu.
1 3 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

GDZIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ?

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

KKK (gość)  •

KIEDY W TYM KRAJU SĘDZIOWIE I CI KTÓRZY POWINNI STAĆ NA STRAŻY PRAWA BĘDĄ O
ODPOWIADAĆ KARNIE ZA BŁĘDY.

odpowiedzi (0)

skomentuj

kolejny raz...

+6 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

krucjator (gość)  •

niekompetencja moralna sedziow,ktorzy powinni byc poddawani okresowym badaniom psychologicznym-sedzia cwierz winna wystawic swoj przybytek na huc gwalciciela skruszonego...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Sad wypuscil skazanego zagwalt

+5 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ida (gość)  •

Strach mnie ogarnia prze takimi sedzinami . ,Biedne pozbawione wszelkie pomocy dziecko.

odpowiedzi (0)

skomentuj

sprawiedliwosc

+6 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

jan (gość)  •

proponuje zamiast wypuszczonego za dobre sprawowanie pedofila zamknac w pierdlu sedzine. Ta sie zle zachowala, nie pomyslala o tym co czeka corke gwalciciela, gdy on wroci do domu. Jednym slowem glupota w todze. Tylko po odpustach obwozic. Na tym prawie widac nie ucza myslec. Ale gamonie.

odpowiedzi (0)

skomentuj