Menu Region

Prezydent Sopotu: Nie mam sobie nic do zarzucenia

Prezydent Sopotu: Nie mam sobie nic do zarzucenia

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Jacek Karnowski wyraził nadzieję, że śledczy szybko wyjaśnią sprawę stawianych mu zarzutów. Wczoraj prezydentowi Sopotu postawiono 8 zarzutów, w tym 7 o charakterze korupcyjnym. Dziś sąd uznał, że materiał dowodowy jest na tyle bogaty, że nie zachodzi obawa matactwa i nie ma konieczności zastosowania aresztu tymczasowego.
Jacek Karnowski wyjaśnił podczas konferencji prasowej, że jego pełnomocnik zwrócił się z prośbą o upublicznienie zarzutów, po to, by każdy mógł się z nimi zapoznać. Dodał, że nie traktuje zarzutów jako wyrocznię decydującą o winie, dlatego nie zamierza rezygnować z funkcji. Podkreślił też, że współpracuje z instytucjami wymiaru sprawiedliwości.

Karnowski powtórzył, że jest pewien swojej niewinności. Dodał, że od ponad 17 lat pracuje na rzecz społeczności Sopotu i efekty tego są widoczne - miasto pięknieje, polepsza się też poziom życia mieszkańców miasta. "Nie mam sobie nic do zarzucenia" - podkreślił. Prezydentowi Sopotu grozi 10 lat więzienia.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się