Menu Region

Prawo i Sprawiedliwość zareklamuje się kobietami

Prawo i Sprawiedliwość zareklamuje się kobietami

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Wiktor Świetlik

1Komentarz Prześlij Drukuj
"To my jesteśmy profesjonalni i przygotowani. Znamy się na ekonomii i mamy doświadczoną kadrę, która może wyciągnąć Polskę z kryzysu. A w dodatku to same kobiety"
Takim przekazem zdaje się dziś przekonywać do siebie Prawo i Sprawiedliwość. Hasło kampanii, do której szczegółów dotarła "Polska", jest bardzo krótkie i tylko ono zawiera element kampanii negatywnej. Brzmi: "Czyny, nie cuda".

Najważniejszymi elementami nowej ofensywy propagandowej PiS będą spot i billboard, na którym zobaczymy Jarosława Kaczyńskiego w białej koszuli, a w tle trzy PiS-owskie panie: Joannę Kluzik-Rostkowską, Aleksandrę Natalli-Świat i Grażynę Gęsicką.

To one mają być nowymi pierwszymi twarzami polskiej prawicy. To one też mają być receptą na kryzys. Czyli w kolejności: była PiS-owska minister pracy i polityki społecznej, przewodnicząca Komisji Finansów Publicznych i minister rozwoju regionalnego.

W filmie Prawo i Sprawiedliwość będzie chwalić się zwiększeniem liczby miejsc pracy, wzrostem płac, wykorzystaniem funduszy europejskich.

Charakterystyczne - i nowe dla PiS - jest także tło, na którym występują bohaterki spotu. Warunki nowoczesne i bliskie przedstawicielom współczesnej klasy średniej: włączone laptopy, eleganckie, nowoczesne biura sprawiają, że film do złudzenia przypomina reklamę banku lub firmy doradzającej w wyborze inwestycji finansowej.

Kampania, która rusza już w czwartek, ma towarzyszyć kongresowi Prawa i Sprawiedliwości. Odbędzie się on w najbliższy weekend w krakowskiej Nowej Hucie i w założeniu swoich twórców ma być przełomowym momentem dla partii.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Ubranie...

+6 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rymera (gość)  •

Ubranie zdobi czlowieka , ale go nie zmienia.Moja kolejnosc tych gospodarczych expertow z PiS-u wyglada nastepujac; Kluzik-Rostkowska, Grażyna Gęsick, Natalli-Świat - ta ostatnia pani cos w rodzaju Kurskiego w spodnicy.Naturalnie wszystkie te panie pod opieka "Napoleona" polskiej polityki ,
stratega i znawcy , wybitnego gospodarczego guru prezesa Kaczynskiego i to ma byc wstazeczka do polityki gospodarczej PiS-u. Maja panstwo racje to wyglada jak reklama nowego banku - w jakiej kondycji owe instytucje sie znajduja nie trzeba nikomu tlumaczyc. PiS sie na tej strategi potknie , pieniadze (gospodarka) jest w malym stopniu zalezna od ideologi , wiecej od psychologi , a przedewszystkim od faktow dokonanych (ustawy) , krotko chcialoby sie powiedziec - gospodarka - glupcze , gospodarka.

odpowiedzi (0)

skomentuj