Menu Region

Sejm uczcił minutą ciszy pamięć Anny Radziwiłł

Sejm uczcił minutą ciszy pamięć Anny Radziwiłł

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Była wiceminister edukacji zmarła dziś nad ranem. O jej śmierci poinformował podczas obrad marszałek Bronisław Komorowski.
Anna Radziwiłł, od 1980 roku członek Solidarności, była przewodniczącą grupy ekspertów związku w negocjacjach z Ministerstwem Oświaty i Wychowania dotyczących zmian w programie nauczania historii.

W wyborach czerwcowych 1989 została wybrana do Senatu. Od 1989 do 1992 roku pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. W marcu 2008 roku została powołana do Rady Edukacji Narodowej, organu doradczego przy minister Katarzynie Hall.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Grabarz polskiej oswiaty

+6 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Danka (gość)  •

Wprowadzila gimnazja(razem z Handke i Dzierzgowską)wraz z calą ich "reformą"-za 10-15 lat to zaowocuje niewyobrażalną zapaścią cywilizacyjną Polski.Wprowadzila religię do szkól.To ludzie będą jej pamiętać.Pozytywów brak!

odpowiedzi (0)

skomentuj