Menu Region

Mój apetyt na życie

Mój apetyt na życie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Rozmawiała: Izabela Pałucha

4Komentarze Prześlij Drukuj
Modelka, która je? W pierwszym momencie to się wydaje niemożliwe. Ale nie w przypadku Ilony Felicjańskiej, która dba o linię, ale też umie dogodzić swemu podniebieniu
Modelka i prezes fundacji "Niezapominajka", pomagającej ofiarom wypadków oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi chorobami. Również szczęśliwa żona i mama. Ilona Felicjańska. W kuchni kieruje się zasadami: po pierwsze - rozsądek, po drugie - umiar, po trzecie - szczypta szaleństwa.

Podobno modelki są bardzo nieszczęśliwe, bo z powodu figury muszą odmawiać sobie przyjemności, jaką jest jedzenie.

Jest w tym ziarenko prawdy. Sama uwielbiam jeść, a jednocześnie zależy mi na szczupłej sylwetce. Jednak w życiu nie da się mieć wszystkiego. Potrzebne są kompromisy. I ja na taki poszłam: jem to, co nie tuczy. Na szczęście wachlarz potraw do wyboru mamy już dziś szeroki i jest w nim tyle smacznych, a jednocześnie zdrowych, niskokalorycznych specjałów, że można pogodzić szczupłą sylwetkę z dobrym jedzeniem, nie tyć i świetnie się czuć ze sobą. Ale myślę, że bez względu na to, czy się je więcej, czy mniej - do szczęścia w życiu potrzebny jest cel, który po prostu daje nam radość. Bo jeśli ktoś z jakiegoś powodu czuje się nieszczęśliwy, to choćby miał fantastyczną przemianę materii i mógł jeść za trzech, i tak będzie się czuł źle. Ja mam fajną rodzinę i pracę w fundacji, w której się realizuję. Ktoś kiedyś powiedział, że pomagając innym, pomaga się sobie. I coś w tym jest. Oczywiście czasem bywa trudno, zdarza się, że brakuje mi siły. Ale obok siebie mam ludzi, którzy sprowadzają mnie do pionu i tłumaczą: "Jeśli nie tobie, to komu ma się chcieć?!". To daje kopa. A z tym niejedzeniem jest u mnie tak, że niektórych rzeczy muszę sobie odmawiać. Jestem z grupy dobrze odżywionych dzieci (śmiech). Jako nastolatka nie byłam gruba, ale też do chudzin się zaliczać nie mogłam. Miałam tendencję do tycia. Dlatego jako osoba już bardziej świadoma siebie zaczęłam się pilnować i nie jadać bezmyślnie wszystkiego.
1 3 4 5 ... 7 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

FELICJANSKA

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MIKO (gość)  •

MODELKA KTORA JE I PIJE JAK SZEWC.(NIE OBRAZAM SZEWCOW)

odpowiedzi (0)

skomentuj

FELICJANSKA

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MIKO (gość)  •

MODELKA KTORA JE I PIJE JAK SZEWC.(NIE OBRAZAM SZEWCOW)

odpowiedzi (0)

skomentuj