Menu Region

Pranie rodzinnych brudów w Polsacie

Pranie rodzinnych brudów w Polsacie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Sebastian Kucharski

Prześlij Drukuj
Szczere opowieści o małżeńskich nieuczciwościach, a nawet zdradach, podkopywaniu kolegów w pracy, ukrywanych przez lata świństwach. A wszystko to, by zgarnąć kilkaset tysięcy złotych nagrody. Tak będzie wyglądał "Moment prawdy" - nowy teleturniej Polsatu - który stacja po długich rozważaniach postanowiła wprowadzić już w marcu.
Show pokazywany już m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Czechach i Kolumbii doprowadzał uczestników i widzów nie tylko do łez, ale nawet do rozpadu związków małżeńskich. Zmaganiom zawsze przyglądają się rodzina i znajomi gracza. Prawdziwość odpowiedzi jest badana wariografem.

- Nie chcemy rozbijać związków, ale nie zamierzamy też swatać ludzi w telewizji - uspokaja Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.
Zaznacza, że polska wersja programu będzie nieco łagodniejsza niż te zachodnie. - Dostosujemy pytania do standardów polskiego społeczeństwa, bo są one mniej liberalne niż np. w Stanach Zjednoczonych - dodaje.

To właśnie w Ameryce show przyciągał największą liczbę widzów. W telewizji Fox oglądało go ponad 20 milionów ludzi. W jednym z najbardziej kontrowersyjnych odcinków uczestniczka przyznała się do zdradzania męża. Powiedziała także, że nadal kocha byłego chłopaka. Nie udało jej się zdobyć głównej nagrody, czyli 500 tys. dol. (1,65 mln zł), bo odpadła przy banalnym pytaniu: "Czy uważasz, że jesteś dobrą osobą?". Odpowiedź brzmiała "tak". Tymczasem wariograf uznał, że to kłamstwo. Kobietę ominęła nagroda, ale nie rozwód.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się