Menu Region

Płock: Zabójca Krzysztofa Olewnika popełnił samobójstwo

Płock: Zabójca Krzysztofa Olewnika popełnił samobójstwo

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

2Komentarze Prześlij Drukuj
W zakładzie karnym w Płocku powiesił się jeden z zabójców Krzysztofa Olewnika - Robert Pazik. To już trzecia osoba związana z zabójstwem syna przedsiębiorcy, która popełniła samobójstwo.
W grudniu Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok dożywocia dla Pazika za uprowadzenie, dręczenie i zamordowanie Krzysztofa Olewnika w 2001 roku. Oprócz Pazika, na dożywocie był skazany Sławomir Kościuk.

W marcu 2008 roku sąd pierwszej instancji uznał winę 10 oskarżonych w tej sprawie - na dożywocie za zabójstwo Krzysztofa Olewnika skazano 2 mężczyzn, 8 innych osób skazano za jego porwanie i przetrzymywanie na kary od roku więzienia w zawieszeniu do 15 lat więzienia.

Krzysztof Olewnik, syn przedsiębiorcy branży mięsnej z Drobina został porwany w październiku 2001 roku. Porywacze zażądali od rodziny okupu. W lipcu 2003 roku przekazano im 300 tysięcy euro, lecz uprowadzony nie został wypuszczony. W śledztwie okazało się, że porywacze zamordowali go ze szczególnym okrucieństwem miesiąc po otrzymaniu pieniędzy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Olewnikowie

+5 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sybirak (gość)  •

Czyżby mafia olewnikowska była aż tak silna? 3:1.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Plock

+5 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

brr (gość)  •

Jaki minister sprawiedliwosci - takie sprawiedliwosci efekty.

odpowiedzi (0)

skomentuj