Menu Region

Wiktor Świetlik: Palikot, czyli pustka

Wiktor Świetlik: Palikot, czyli pustka

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

komentator "Polski"

3Komentarze Prześlij Drukuj
PO już dawno powinna się pozbyć Palikota. Fakt, że tak nie jest, świadczy albo o tym, że poseł jest inspirowany, albo że koledzy boją się, iż gdy odejdzie, zacznie mówić nie o Kaczyńskim a o Tusku, albo że PO jest od niego uzależniona finansowo, albo że to, co mówi, jest zgodne z linią Platformy.
Żadna z tych interpretacji nie jest zbyt korzystna dla rządzącej partii. Największym przewinieniem Palikota nie jest to, że obraża - politycy nie są z puchu. Najgorsze nie jest też to, że wbrew swojej rzekomej postępowości potrafi zachować się jak prymitywny dorobkiewicz obłapiający kelnerkę i proponuje dziennikarkom wywiady w wannach.

Ani nawet to, że w ramach rzekomej walki z nietolerancją i homofobią wykazuje się tym samym do kwadratu i niszczy przeciwników, dociekając ich orientacji seksualnej. Nawet zniweczenie komisji "Przyjazne państwo" nie jest największym przewinieniem Palikota. A efekty jej pracy są, w stosunku do jej nadęcia, żałosne, zmiany w prawie kosmetyczne i idące w ilość, a nie jakość.


Największym grzechem Palikota jest niszczenie polityki przedstawicielskiej. Sprowadzanie jej tylko do nieistotnego show i wypychanie z życia publicznego wszystkiego co ważne. Palikot niszczy demokrację w jej istocie, odbiera głosowi wyborczemu jego ważność. Nie ma nic wspólnego ze Stańczykiem, bo nie ma nic do przekazania. I właśnie to, co jest dużo gorsze od chamstwa Palikota, to jego pustka.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

re obłok

+15 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

1500100900 (gość)  •

Male sprostowanie - PIS nie rządzi od LISTOPADA 2007 . Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - TAK POMYLIŁEŚ SIĘ (".. wyszło jak zwykle" - jak powiada pewne rosyjskie powiedzenie, zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz :))

odpowiedzi (0)

skomentuj

Palikot ma nie opuszczać PO

+8 / -18

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Niniol (gość)  •

Bo kto inny zrobi im lepszą antyreklamę?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Palikot

+8 / -17

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

obłok (gość)  •

Zgadzam sie całkowicie z pana teza.Przejrzałem niektóre fora po wypowiedzi pana Gowina na temat pana Palikota.Zgroza!!Chyba 90%internautów gromi p.Gowina w bardzo niewybredny sposób,a p.Palikot urasta do rangi bohatera.Wszystko wskazuje,ze są to wyborcy PO,partii miłości,a miały to być inne standardy.Można się nie zgadzać z poglądami p.Gowina,ale można dyskutować merytorycznie.Duża jest też wina mediów,które rzuciły PiS na pożarcie jak ochłap krwawego mięsa niech się wszyscy wyżywają.Proszę zobaczyc;;Superstację'',szkło kontaktowe;inne programy,a przecież oni już od półtora roku nie rządzą.Jest tyle ważnych bieżących problemów,a w mediach stały bywalec p.Palikot.Najwyższy czas to zmienić.Jest mi wstyd,że głosując na lepsze standardy znalażłem się wśród tych co wypisują takie brednie na forach.Czyżbym znów się pomylił??

odpowiedzi (0)

skomentuj