Menu Region

Legia sił szybko nie straci

Legia sił szybko nie straci

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Piotr Wierzbicki

Prześlij Drukuj
Rozmowa z Janem Urbanem, trenerem warszawskiej Legii
Wraca Pan z urlopu, a rywale nie próżnowali. Wisłę wzmocnił Łukasz Garguła. Nie żal Panu, że ten zawodnik nie przeszedł do Legii?
Łukasz od początku deklarował, że chce grać w Wiśle, więc niewiele mogliśmy zrobić, aczkolwiek staraliśmy się go przekonać. Jednak okno transferowe dopiero uchylono i w Polsce będzie otwarte do końca lutego, więc za wcześnie na ocenianie, kto dobrze kupił czy sprzedał. Jeszcze sporo może się stać.

Również w Legii?
Od dłuższego czasu wiadomo, że potrzebujemy napastnika i zawodnika na lewą stronę pomocy, który zastąpiłby Edsona. Zobaczymy, co się da zrobić w tej kwestii.

Menedżer Garguły Radosław Osuch przyznał w jednym z programów telewizyjnych, że usłyszał od dyrektora sportowego Legii Mirosława Trzeciaka takie zdanie: "Z Gargułą w składzie Wisła zdobędzie mistrzostwo Polski". Jak Pan to skomentuje?

W którym roku Wisła miałaby to mistrzostwo zdobyć?

Tego nie powiedział.
Myślę, że zdanie to zostało wyjęte z kontekstu. Nie sądzę, by Mirek powiedział taką rzecz, ale najlepiej zapytać o to jego samego [Trzeciak zaprzeczył, iż wypowiedział takie słowa - red.] .

Z Legii został wypożyczony Mikel Arruabarrena. Czy w jego ślady pójdą też Inaki Descarga i Tito?
Nie, na razie... Co do Inakiego, to nie miał on jeszcze okazji pokazać swoich umiejętności, więc nie możemy go skreślać. Nie zapadła też żadna decyzja w jego sprawie [jest podejrzany o korupcję - red.] w Hiszpanii. My na pewno nie zrobimy pierwszego kroku. Co do Tito, to miał on wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ale na razie wraca do Warszawy.
1 3 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się