Menu Region

Chlebowski: Palikot poniesie konsekwencje

Chlebowski: Palikot poniesie konsekwencje

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

2Komentarze Prześlij Drukuj
Zdaniem przewodniczącego klubu Platformy Obywatelskiej, Zbigniewa Chlebowskiego, Janusz Palikot poniesie konsekwencje swoich ostatnich wypowiedzi. Na razie nie wiadomo jakie.
Zbigniew Chlebowski, przewodniczący klubu PO, powiedział, że język, jakiego używa poseł Palikot , nie jest w PO akceptowany.

Według Zbigniewa Chlebowskiego ostatnie wypowiedzi posła Palikota działają na jego niekorzyść. Zasugerował, że Janusz Palikot może zostać ukarany przez usunięcie z klubu parlamentarnego lub z partii.

Poseł Janusz Palikot, w obraźliwych słowach wytknął posłance PiS Grażynie Gęsickiej polityczny koniunkturalizm. Posłanka nie zamierza procesować się z Januszem Palikotem.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Prostytuowanie się PO

+20 / -17

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

barman (gość)  •

Post usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Prostytuowanie się PO

+19 / -16

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wikon (gość)  •

Bez Palikota PO nie będzie miała dodatkowych pieniędzy ,a jej działacze nie będą zapraszani na zakrapiane przyjęcia i za tę cenę ten osobnik pozostanie w partii.Czy to nie jest prostytuowanie się PO?!

odpowiedzi (0)

skomentuj