Menu Region

Miodowicz pozwie Gudzowatego za kolejne pomówienie

Miodowicz pozwie Gudzowatego za kolejne pomówienie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Świętokrzyski poseł Platformy Obywatelskiej Konstanty Miodowicz będzie domagał się przed sądem zaprzestania przez Aleksandra Gudzowatego pomówień kierowanych pod jego adresem. Biznesmen oskarżył w ubiegłym tygodniu parlamentarzystę i byłego szefa kontrwywiadu o torpedowanie działań związanych z budową polsko-niemieckiego gazociągu na odcinku Bernau Szczecin.
- Nigdy nie miałem okazji do ustosunkowywania się do pomysłów Aleksandra Gudzowatego i nie wypowiadałem na ich temat publicznie - stwierdził na konferencji prasowej Konstanty Miodowicz. - Telewizyjna wypowiedź Gudzowatego na mój temat to przejaw kryzysu psychicznego, który przechodzi - dodał parlamentarzysta PO. Jak stwierdził biznesmen pomylił prawdopodobnie jego osobę z Januszem Pałubickim, który odpowiadał za służby specjalne w rządzie Jerzego Buzka.

Sprawa oskarżeń kierowanych pod adresem Konstantego Miodowicza zostanie dołączona do pozwu, który poseł skierował już 2 miesiące temu z prywatnego oskarżenia przeciwko Aleksandrowi Gudzowatemu. - Już wcześniej byłem pomówiony, wraz z Piotrem Niemczykiem, teraz mieliśmy do czynienia z kolejnym takim przypadkiem powiedział Radiu Kielce Konstanty Miodowicz.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się