Menu Region

XVI Mistrzostwa Fryzjerskie w Lublinie (oglądaj ZDJĘCIA)

XVI Mistrzostwa Fryzjerskie w Lublinie (oglądaj ZDJĘCIA)

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

Ilona Leć

4Komentarze Prześlij Drukuj
Czterdzieści minut i gotowe. Dokładnie tyle czasu na wykonanie perfekcyjnej fryzury dziennej a później wieczorowej, miało kilkudziesięciu uczestników niedzielnych XVI Mistrzostw Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego. W szranki stanęło ponad czterdziestu, najlepszych młodych fryzjerów z całego województwa.
Każdy z uczestników miał swoje stanowisko i manekina. Królowały tapiry i loki a także gładkie upięcia i rozpuszczone włosy. - Mimo iż prawie miesiąc przygotowywałam się do tych mistrzostw, to pomysł na fryzurę przyszedł spontanicznie. Wymodelowałam włosy, wytapirowałam je aby nadać objętości a na koniec podwinęłam grzywkę do góry i całość ozdobiłam kokardą. Stres był niesamowity, ale mam nadzieję, że moja praca przypadnie jurorom do gustu - przyznaje Ewa Sowa, uczennica szkoły fryzjerskiej w Rykach.

Popisom młodych fryzjerów bacznie przyglądało się jury złożone z sędziów kadry narodowej fryzjerstwa OMC (Organisatione Mondiale  Coiffure) oraz publiczność zgromadzona na sali. Mistrzostwa uświetnił pokaz wiosennych trendów mody fryzjerskiej, przygotowany przez Hurtownię PK HURT. Organizatorami XVI edycji mistrzostw była Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie.
4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Szkoda mlodzieży

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rzemiocha (gość)  •

Szkoda tej młodzieży, na tych młodych chcą wypłynąć izbowi działacze i brylować w towarzystwie. Firma wpisana do wszystkich rejestrów dłużników chce się zareklamować... ale przykład też idzie z góry:
http://www.pb.pl/3992479,27058,szef-rzemieslnikow-uslyszal-zarzuty

odpowiedzi (0)

skomentuj

Manekiny

+141 / -127

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rzemieślnik (gość)  •

Na "manekinach" nie pracowali tylko na główkach fryzjerskich, a organizator to ta izba wpisana do wszystkich rejestrów dłużników?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Komentarz

+218 / -128

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ciepłe obwarzanki doktora O`etkera (gość)  •

Na 7 zdjęciu przecudna fryzura. Wielkie gratulacje dla autorki tego arcydzieła.

skomentuj

a

+182 / -131

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Paweł Rostocki (gość)  •

Tylko ciekawe kto jest autorką

odpowiedzi (0)

skomentuj