Menu Region

"The Sun": UFO zderzyło się z elektrownią wiatrową

"The Sun": UFO zderzyło się z elektrownią wiatrową

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Prześlij Drukuj
Brytyjski "The Sun" donosi na pierwszej stronie, że wczoraj nad ranem niezidentyfikowany obiekt latający zderzył się z elektrownią wiatrową w Conisholme w hrabstwie Lincolshire.
Dziennik publikuje zdjęcie uszkodzonej turbiny, która ma jedną 25-metrową łopatę śmigła urwaną, a drugą - powyginaną. Obok stoją dwie nieuszkodzone turbiny. Świadkowie mówią, że około godziny 4 rano obudził ich potworny trzask za oknami i zdążyli zobaczyć, jak dziwne pomarańczowo-żółte światła oddalają się od wysokich na 70 metrów masztów turbin. Kilkanaście osób mieszkających w pobliżu elektrowni twierdzi, że widziało wcześniej soczewkowate światła krążące wokół masztów.

Jak pisze "The Sun", kontrola ruchu lotniczego nie odnotowała żadnego wypadku. Pogoda była normalna, a zdaniem ekspertów nawet huragan nie powinien urwać ani uszkodzić łopaty śmigła turbiny. Prowadzący dochodzenie właściciele elektrowni są zaskoczeni zniknięciem bez śladu urwanej łopaty i tylko badacze UFO nie mają żadnych wątpliwości, że sprawcą jest niezidentyfikowany obiekt latający.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się