Menu Region

USA: 6-letni kierowca pędził autem rodziców

USA: 6-letni kierowca pędził autem rodziców

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
W Stanach Zjednoczonych 6-letni chłopiec wsiadł za kierownicę samochodu rodziców i przejechał kilkanaście kilometrów. Wyprawa zakończyła się wypadkiem. Na szczęście chłopcu nic się nie stało.
6-letni mieszkaniec stanu Wirginia spóźnił się na szkolny autobus. Ponieważ nie chciał stracić śniadania i lekcji wychowania fizycznego, wrócił do domu, wziął kluczyki od Forda Taurusa i pojechał. Nie sięgał do pedałów więc prowadził auto na stojąco. Przejechał przez most i dwa skrzyżowania po czym znalazł się na dwupasmowej wiejskiej drodze.

Chwilami pędził z prędkością 100 kilometrów na godzinę, wyprzedził kilka innych samochodów.
Chłopiec przejechał prawie 15 kilometrów. Gdy był już blisko szkoły wystraszył się nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówki, zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy. Choć jechał bez pasów, nie doznał żadnych obrażeń. Gdy na miejsce przyjechała policja sześciolatek chwycił za plecak i zaczął biec. Kiedy oficer krzyknął do niego czemu ucieka, chłopiec odpowiedział "Biegnę do szkoły. Jestem spóźniony".

Według policji, sześciolatek nauczył się prowadzić samochód w grach komputerowych. Jego rodziców aresztowano pod zarzutem narażenia syna na niebezpieczeństwo. Ojciec chłopca już wcześniej znajdował się pod dozorem policji, matka w momencie zdarzenia spała.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się