Menu Region

Prezydent w orędziu podziękował Polakom za patriotyzm

Prezydent w orędziu podziękował Polakom za patriotyzm

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Prezydent Lech Kaczyński w noworocznym orędziu do narodu podziękował Polakom za patriotyzm i codzienną ciężka pracę na rzecz Ojczyzny.
Prezydent zwrócił uwagę, że miniony rok był pełen polemik oraz sporów politycznych i zaapelował do Polaków, by mimo różnych poglądów pamiętali o wspólnym dobru, jakim jest Ojczyzna i szanowali odmienne zdanie innych.

Lech Kaczyński przypomniał, że w 2009 roku przypada 20. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwrócił uwagę, że minione 20 lat jest dla Polaków powodem do dumy, podkreślił jednak, że pozostało jeszcze wiele do zrobienia i nie można ustawać w naprawie Ojczyzny.

Lech Kaczyński podkreślił, że chociaż Polska jest krajem różnorodnym, to wszyscy jesteśmy dziećmi jednej Rzeczpospolitej. Życzył rodakom zdrowia, szczęścia rodzinnego, sukcesów w
pracy i dumy z naszej wspólnej Ojczyzny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się