Menu Region

Premier Tusk o planach rządu na 2009 rok

Premier Tusk o planach rządu na 2009 rok

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Donald Tusk podkreślił, że priorytetem na 2009 rok jest dla niego utrzymanie miejsc pracy i ochrona najsłabszych, czyli emerytów. Premier dodał, iż rząd ma nadzieję na współpracę ze związkowcami. Jego zdaniem, zrozumieli oni, że w czasie kryzysu trzeba działać dla dobra polskich przedsiębiorstw.
Szef rządu zaznaczył, że w nowym roku odbędzie się drugi etap inwestycji infrastrukturalnych. Donald Tusk wyjaśnił, że w mijającym roku skupiono się na stronie formalnej, by teraz mogły powstały kilometry dróg.

Donald Tusk podczas spotkania z dziennikarzami, do sukcesów ostatnich dwunastu miesięcy zaliczył wzmocnienie pozycji Polski w świecie. Jego zdaniem, dowodem na to jest korzystny dla nas kompromis w sprawie pakietu klimatycznego. Premier zaznaczył jednak, że obywatele oczekiwali od rządu więcej.
Zdaniem szefa rządu, Polska wchodzi w 2009 rok w o wiele lepszej kondycji niż inne kraje europejskie. Donald Tusk podkreślił, że niezłą sytuację gospodarczą zawdzięczamy zaradności i przedsiębiorczości obywateli.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Premier Tusk

+7 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wikon (gość)  •

jako I Największy Nieudacznik III RP nie powinien wypowiadać się w sprawach Polski. Jego miejsce jest na drogach przejażdzki zycia w Peru

odpowiedzi (0)

skomentuj