Menu Region

Klich: Polska jest neutralna ws. konfliktu w Strefie Gazy

Klich: Polska jest neutralna ws. konfliktu w Strefie Gazy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Minister obrony powiedział, że Polska nie opowiada się po żadnej ze stron konfliktu w Strefie Gazy. Bogdan Klich tłumaczył w Salonie Politycznym "Trójki", że mówimy tym samym głosem, co Unia Europejska. Minister obrony narodowej dodał, że konflikt w Strefie Gazy powinien być jak najszybciej zakończony.
Bogdan Klich ponadto skomentował artykuł w brytyjskim "The Economist", który wskazywał na polskiego ministra spraw zagranicznych jako jednego z możliwych kandydatów na przewodniczącego NATO. Minister uważa, że Radosław Sikorski byłby dobrym sekretarzem generalnym NATO.

Klich podkreślił, że nasze wojsko oraz służby specjalne wyciągnęły istotne dla obronności kraju wnioski z przebiegu sierpniowego konfliktu Rosji z Gruzją. Gość "Salonu Politycznego Trójki" dodał, że Rosja nie zaprezentowała się wówczas jako nowoczesna armia na miarę XXI wieku. Bogdan Klich przyznał, że Polskę to "cieszy".

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Baranie, a kanclerz słyszałeś?!

+5 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

prof.B (gość)  •

Takich bzdur niech ten pożałowania godny Minister nie opowiada że jest jakaś wspólnota Unii w sprawie konfliktu Izrael i Palestyna.Kanclerz pokazała drogę ,jedynie prawdziwą ,oczywiście po stronie silniejszego.
Słaby na końcu zawsze zostaje sam,tego Pan Klich pewnie nie pamięta.
PO powinna zbudować "polską politykę zagraniczną"albo oddać władzę mądrzejszym

odpowiedzi (0)

skomentuj