Menu Region

Lis: Można mnie zranić, gdy strzela się do mojej żony

Lis: Można mnie zranić, gdy strzela się do mojej żony

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Rozmawiają Anita Werner (TVN24) i Paweł Siennicki

27Komentarzy Prześlij Drukuj
Z Tomaszem Lisem o konflikcie w telewizji Urbańskiego, prezydenckich aspiracjach i ocenie rządu Tuska rozmawiają Anita Werner (TVN24) i Paweł Siennicki.
Z Tomaszem Lisem o tym, czy wystartuje w wyborach prezydenckich, o strzelaniu paluszkami jak z kałaszy, jaki kolor pojęcia o telewizji ma Sławomir Siwek i dlaczego Tusk przypomina Raula, rozmawiają Anita Werner (TVN24) i Paweł Siennicki

Jak się czuje Lis?
Wcześnie wstaję, więc mam solidny deficyt snu.

I kupujesz gazety, żeby zobaczyć swoje zdjęcia w tabloidach?

Nie kupuję. Nie chcę im dokładać złotówki z groszami.

Trwa polowanie na Lisa?

Przecież to nic nowego. Przyzwyczaiłem się, więc gdyby to się nagle skończyło, czułbym się niekomfortowo.

Czujesz się komfortowo ze swoimi występami w tabloidach?
To nie są moje występy. Jeśli żul zwymiotuje mi na buty, to jest występ żula na moich butach, a nie odwrotnie.

To jak wygląda Twoje życie na co dzień?
Nie jest łatwe, jeżeli dzień w dzień ciągnie się za sobą ogon. Idę zrobić prezenty i fotograf idzie za mną krok w krok, dwa, trzy metry za plecami.

To jak robisz zakupy?
Na zapleczu, a jeszcze po drodze wymieniam torby, bo dokładnie wiadomo, co się przeczyta następnego dnia, jeśli torba będzie nie taka, jak trzeba.

Miałeś czasem ochotę dać takiemu w mordę?
Nie raz i nie dwa. Tylko później ukazałoby się zdjęcie fotografa z twarzą pomalowaną keczupem i zostałbym już kompletnie zmasakrowany. Staram się powściągać emocje.

To może myślałeś o emigracji?
W moim słowniku nie ma czasownika poddać się, więc będę tutaj żył, a kocham ten kraj, więc nie uznaję tego za żadną ofiarę.

Złote dziecko polskiego dziennikarstwa, którym Cię wielu ochrzciło, stało się obiektem publicznej nienawiści?
Nie jestem żadnym złotym dzieckiem. Ale jak to kiedyś powiedział Andrzej Olechowski: im wyżej wchodzisz na drzewo, tym bardziej masz odkryty tyłek do bicia. Żyjemy w kraju, w którym współczynnik zaufania między ludźmi jest najniższy spośród wszystkich krajów europejskich. A przestrzeń, jaką sami dziennikarze poświęcają temu, żeby wzajemnie się wykańczać, jest kosmiczna.
1 3 4 5 ... 7 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

17

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

żona Lisa

+6 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wojti (gość)  •

O której ze swoich żon Pan myślał, jeśli chodzi o strzelanie?
Zastanawiam się jak długo jeszcze będzie Pan nudził Polaków niskim i prymitywnym sposobem prowadzenia dyskusji - z prawdziwym dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego.Szkoda,że Polonia TV traci przez Pana widzów - jest Pan antyreklamą tej (zresztą mojej dotychczas ulubionej) stacji!

odpowiedzi (0)

skomentuj

T. List ciężko sobie zapracował

+3 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wero (gość)  •

na taką sytuację jaką ma. Zresztą nie tylko on. Komentatorzy GW, Polityki są z tej samej gliny. Zadzierać nosa, lekceważyć i wyśmiewać innych. Brak wiedzy i pomysłów nadrabiać tupetem.

odpowiedzi (0)

skomentuj

ZDZIECINIAŁE I MANIPULACYLNE DZIENNIKARSTWO LISA T. ?

+8 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lisek-chytrusek (gość)  •

Czytając artykuliki oraz oglądając jego programy odnoszę wrażenie, zreszto podobnie jak zdecydowana wiekszość moich znajomch, że dziennikarstwo Lisa sprowadza sie w większym lub mniejszym stopniu do odstawienia przedstawienia, zmierzające w stronę poziomu tablioidów z góry założoną tezą dające ludziom igrzyska (show) niż chleb (faktyczną wiedzę o procesach zachodzących w świecie politycznym).jest jakby sentencją głównego nurtu dziennikarstwa III RP.
I tak w programach Lisa "Co z tą Polską", czy ."Tomasz Lis na żywo" (stygmatyzowany elementami megalomanii T. Lisa) elementem manipulatorsko- showmeńskim jest publiczność oczywiście dobierana stronniczo wg. określonego klucza w zależności od potrzeb prowadzącego, który jednak stara się kłamliwie insynuować, że jest jakoby statystyczną emanacją społeczeństwa i jej reakcje (często stronnicze brawa, okrzyki,gwizdy, itd.) są reakcjami społeczeństwa oczywiście, ha, ha.
Drugim elementem głos tegoż społeczeństwa, czyli ulubiony element urabiania opinii społeczej w Polsce - sondaże (najczęściej oczywiście sfałszowane - porawnościowo - błąd badawczy lub wina badanego)
Tak więc jak Lis T. ma juz "społeczeństwo" następnym elementeme manipulatorskiej układanki są przedstawiciele społeczeństwa - oczywiście "ustawiani" przez Lisa.
Czwartym elementem jest stronniczy opis rzeczywistości wprowadzany przez zmontowane krótkie filmiki wg. Lisa oraz pytania i pełne zaangażowanie oraz odpowiednia reżyseria przedstawienia, które nawiasem mówiąc poziomem przypomina teatrzyk dla dzieci i młodzieży.
Rozpoczyna się dyskusją najczęściej na błache pytania i wtręty prowadzącego.która
przybiera formę na tzw. "przeplucie".
Oczywiście podczas oglądania widz ma ubaw, lecz od strony zagadnień - merytoryczne jak był głupi, tak i jest po programie, nawet gorzej bowiem Lis wprowadził mu dodatkową porcję "wody do mózgu" i to się wpisuje w poprawnością wg. III RP wersję dziennikarstwa.
W ten oto sposób choduje się kolejne pokolenia ubezwłasnowonionych i nieświadomych Polaków.
No bo faktyczna wiedza i "śmietanka" należy się salonowym "elytom", a " motłochowi" wystarczą igrzyska i ochłapy.
Nie daj Boże, by się wznieśli na wyższy poziom świadomości, bo ta wiedza jeszcze mogłaby ich "zabić" no i nie daliby się prowadzić "wielkim, wszechwiedzących i nieomylnych autorytetom", a to byłaby wielka i niepowetowana strata, ha, ha. ha.

Parafrazując Lisa powiem podsumowując go:
BOŻE CHROŃ NAS PRZED BEŁKOTEM LISA

odpowiedzi (0)

skomentuj

UWAGA ! CAŁA PRAWDA O LISACH !!!.

+7 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Prawdziwe Oblicze (gość)  •

Oto co napisał Dziennik o Lisach: (z atykułu pt. "Cała prawda o Hannie Lis")
Dostał od Zygmunta Solorza coś, na co nikt nie mógł liczyć - wysoką pozycję, spory budżet i całkowicie wolną rękę. I tę wolność wykorzystał w stu procentach.
W efekcie pobyt państwa Lisów w Polsacie dziennikarze i wydawcy opisują słowami:
- Koszary.
- Dyktatura.
- Rządy absolutnego monarchy i jego faworyty.
- Regularna rzeź.
- Apartheid. (...)
Gdy okazało się, że odchodzą z Polsatu, piliśmy niemal przez tydzień. Nie ze szczęścia. Bardziej w złudnej nadziei, że to pomoże zresetować mózg, wymazać wszystko i zapomnieć. (...)
Dziennikarzy szybko podzielono na złych i dobrych
Zawsze jedni są gorsi, inni są lepsi. Tu jednak kryteria - mówią odrzuceni - nie były przejrzyste. Nikt nie siedział i nie analizował materiału. Materiał był zły i już. Podział biegł raczej bardziej krętymi ścieżkami - czy dziennikarz był lubiany przez szefa i jego przyjaciółkę i czy należał do dworu, czy też nie. (...)
Ci spoza dworu - jak mówią - "nie nosili za Państwem papierosów", nie mówili Hannie Lis, że pięknie wygląda, naprawdę schudła, włożyła wyjątkowo ładną bluzkę. "Ledwo kończyło się kolegium, a dziewczyny pędziły, by otoczyć Hankę i zasypać komplementami. Głowa bolała od tego szczebiotu" - wspomina jeden z wydawców. (...)
Ci spoza dworu nie chadzali do pobliskiego centrum handlowego po kawę "dla Państwa". Nie wyprowadzali psa prezenterki.
Nie otwierali torby, gdy Lis pytał: - Z czym masz dziś kanapkę? Nie podchodzili do tacy z resztkami sushi czy arabskich potraw, jakie Hanna Lis wynosiła czasem do newsroomu ze słowami: "My już nie możemy. Jak chcecie, to bierzcie". (...)
- Zresztą - dodają źli - jak tu szanować szefa (chodzi o T. Lisa p.), człowieka niby poważnego, o wyjątkowo wysokiej pozycji, któremu zdarzało się zaczynać poranne kolegia od przejrzenia internetu, by odszukać wszystkie wpisy na swój temat i temat swej przyjaciółki, i który czasem na tzw. zwyżce, czyli specjalnym podium w newsroomie, potrafił bez zażenowania pod rozmaitymi nickami na gazetowych forach komentować w sieci nie tylko bieżące wydarzenia polityczne. A kiedy plątały mu się już nicki, Hanka pomagała mu założyć nowe konta. (...)
Jeden z najzdolniejszych dziennikarzy telewizyjnych na naszym rynku: "Najpierw zaczęto mi zabierać tematy, w których się specjalizowałem, potem kolejne bliskie mi sprawy i kolejne. Gdy Tomek krytykował mój materiał, nie kiwałem z pokorą głową, tylko mówiłem: Ok, więc sam to zrób, pokaż, czy zrobiłbyś lepiej. W końcu robiłem już tylko drobiazgi o pogodzie. A wieczorem, nieustannie upokarzany, wracałem do domu i płakałem jak dziecko. Żona prosiła mnie, bym się z tej pracy zwolnił". (...)
Dlatego jedna z wpływowych w Polsacie postaci wspomina tamte czasy jako wyjątkową groteskę: - Państwo Lis sprywatyzowali pasmo publicystyczno-informacyjne w stacji, która przecież cała była komercyjna. (...)

P.S.
Próbkę "możliwości" Lisa T. można znależć na witrynie YOU TUBE pt.
"Tomasz LIS - wypowiedź pełna przekleństw".

Prawdziwe Oblicze

odpowiedzi (0)

skomentuj

Lis

+6 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

JJJ (gość)  •

Jest jakaś sprawiedliwość - to, co robimy, wraca do nas w dwójnasób. Wszyscy, którzy mieli nieszczęście pracować z tym facetem wiedzą, jak traktuje innych ludzi - w tym kontekście to, co dzieje się z nim teraz to i tak akt łaski. Tylko śmiech pusty ogarnia, gdy czytam o tej jego bezkompromisowości, niezależności etc. - sami sprawdźcie co mówił np. o abonamencie rtv przed i po zatrudnieniu w TVP. Pełna elastyczność poglądów, ciekawe czy sam wie jeszcze, które są jego własne.

odpowiedzi (0)

skomentuj

CO PAN LIS NA TO..TU TRZEBA NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI I POMOC PANIE LIS I PANU PODOBNYM.....

+5 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rodzina torrturowana wykanczana z premedytacja i straszliwym okrucienstwem przez niektore administra (gość)  •

dlaczego blokujecie prawde...tu moze w kazdej chwili dojsc do
tragedi............
przez to ze niektore administracje francuskie i wspolpracujacy z nia
przestepcy bawia sie naszym ZDROWIEM ZYCIEM................
czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE TORRTURY WYKANCZANIE ZABIJANIE I TO
Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM INWALIDOW KOBIETY DZIECI.....
TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE PRAWDE RASIZM TORRTURY DYSKRYMINACJE
WYKANCZANIE LUDZI....

ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE....

BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE
I MOJA RODZINE WYKONCZA....
TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY
TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE
DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM
KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA...
JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ
PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W
BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA
TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE
MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY
KRYMINALNE....
POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I
KAZDY INNY MA
OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI
LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU
KTORY OTRZYMAL......
MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I
PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE
STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....

OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W
KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I
WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........

RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE
STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE
FRANCUSKIE ....
BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ
OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE
UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO
OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA
ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE
JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE
BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg
MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12
LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD
TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI
-CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC
NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA
STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO
GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE
NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA
TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE
JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF -
PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC
WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU
WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty
zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO
WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO
TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI
LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL
TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD
TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >>
DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >>
ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >>
SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE
ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI
PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA
WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE
PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL
KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL
PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE
STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ
CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY
KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO
ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA
TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU
JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA
CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA
KOBIETY
DZIECI I.T.PO.
ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA
WYROKI BEZ
PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
PRAWO DO OBRONY...
NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA
ZASIADA W
DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY
PRZESTEMPCA
WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I
OBRONCAMI
POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO
WIELE
RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
IMIENIU
REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
I.T.P...........
MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO
SPRAW
KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I
PREMEDYTACJA
POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
WYSOKIM
STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
PRACOWNIKOW.....
SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
FRANCJI .............

ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA
POLICJE
KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO
INWALIDZIE Z
UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
2
BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO
SKRZYNKI
NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI
NASLANI
ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA
ZE UDA IM
SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I
W
KAZDEJ CHWILI ZGONU....

odpowiedzi (0)

skomentuj

Skompromitowany facet

+6 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Nairam (gość)  •

T. Lis skompromitował się dla mnie swoim tekstem: "Budżet pamięci narodowej",
Polska Dziennik Bałtycki, 20-21 września 2008, w którym czytamy:
"Jestem za cenzurą, jesli miałaby ona zablokować dostęp do internetu swołoczy....".
", bo ja bym ów IPN skasował całkowicie. W imię wolności badań i słowa."
"Ale nie jestem za wolnością slowa i gestu...." "Jestem zwolennikiem cenzury,...".
"IPN powinien przestać istnieć." Itd.
Zdania te były wypowiedziane w czasie dyskusji dotyczącej publikacji książki
Cenckiewicza i Gontarczyka poświęconej L. Wałęsie.
Pan Lis ani się zająknął w tym tekście na temat ewentualnego powierzenia osądu w tej sprawie wymiarowi sprawiedliwości. Lis wyrokował z całą bezwzględnością i bezdyskusyjnie. Ludzi o takim temperamencie należy trzymać z daleka od wszelkiej władzy a więc np. od ewentualnej prezydentury ale także od tzw. czwartej władzy, którą są media.
Dziw bierze, że jego rozmówcy A. Werner i P. Siennicki nie zapytali go
o wspomniane wyżej wynurzenia. One ujawniają czarne cechy jego charakteru,
w tym jego zarozumialstwo graniczące z bezczelnością.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Maly, zly czlowieczek

+4 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

euro67 (gość)  •

Tomasz List to typowa "szuja dziennikarska" ktora po trupach i po pracy wyrobnikow dazy do celu. Jest znany z tego za na niego pracuja "niewolnicy" ktorych traktuje jak cytryne, co sie ja wyciska i wyrzuca, a do tego z duzymchamstwem. Jego programy pokazuja, ze sam jest po pierwsze stronniczy (chocby niedawna obrona Walesy, wchodzenie w d... Michnikowi etc. etc.) i sam nie ma wiele do powiedzania. Za to jakie ambicje. Tozl i bardzo maly czlowieczek. Nie ch zniknie z polskich mediow jak naszybciej.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pokora to trwanie przy prawdzie

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dariusz L (gość)  •

i to bardzo Was odróznia od zawistnych i bojących się o nienaruszanie skorupy bagna(myśl Korczaka),B.Obama robił na mnie zawsze b.dobre wrażenie.Mieszkałem długo w Chicago i nieśmiało marzyłem o tym co się stało.Odpocząc od zgiełku ,nabrać świeżej siły i często myśleć iż to góry są samotne.Dosiego Roku 2009!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Do Lisa

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sławek (gość)  •

Powiem krótko - nienawidzę tego faceta i jego super-zarozumiałej żony

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »